Warsztaty Agaty

Radosne i wielozmysłowe zabawowe spotkanie dla Dzieci w wieku 6 mc do 3 lat, z opiekunami, twarzą w twarz. W bezpiecznych i "twarzowo" zaaranżowanych wnętrzach, otoczeni wystawą fotografii Anki Krom, nakarmieni ekologicznym ciastem, otuleni inspirującą muzyką i tańcem, doświadczymy różnorodności naszego oblicza i oddamy się działaniom warsztatowym, nastawionym na twórcze odkrywanie!

Organizatorzy zapraszają Małych i Dużych na spotkanie twarzą w twarz, gdzie ideą przewodnią jest WSPÓLNA zabawa dzieci i opiekunów. 

Koszt:

65 zł pierwsze / 35 zł drugie i kolejne Dziecko, opiekunowie i Dzieci do 6 mc bezpłatnie.

Prowadzące:

Agata Nowaczyk Łokaj - z pierwotnego wykształcenia prawniczka, z pasji trenerka improwizacji tanecznych metodą Living Dance Form, członkini Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii - Polski Teatr Tańca w Poznaniu i pedagog. Prywatnie, mama Wojtka i Kuby, z którymi przetańczyła i pobawiła się już w niejedno. Hanna Kanecka - teatrolożka. Jej zainteresowaniami badawczymi są: przenikanie się teatrologii z psychologią i praktyczna strona warsztatu aktorskiego. Prywatnie zaangażowana mama dwuletniej Stefki.

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy:

e-mail: hello@warsztatyagaty.pl +48 695 609 499

Zobacz www.warsztatyagaty.pl