logo

Urodzinki z Labokids

15.11 – 28.02.2014

Nowość Labokids! Kreatywne urodzinki z igłą i nitką! Czy wiesz, że pierwsze igły do szycia powstały około 16 tys. lat temu? Czy wiesz, że Leonardo da Vinci i Napoleon Bonaparte przyczynili się do rozwoju produkcji igieł? W zabawie zawsze ukryta jest nauka. Podczas imprezy dzieci nie tylko dowiedzą się wielu ciekawostek, ale także uruchomią fantazję i stworzą z różnych materiałów własne, niepowtarzalne breloczki. Po urodzinach każdy wróci do domu z własnoręcznie zrobioną rzeczą! Dzieciaki to uwielbiają!

Pozostałe scenariusze urodzin:

  • Spotkanie z gadami - to niesamowite spotkanie z ciekawymi gadami jubilat i jego goście zapamiętają na długo. Dzieci poznają zwyczaje tych niesamowitych zwierząt, będą mogły zaobserwować ich zachowanie i wziąć je na ręce, a także zrobić swoje własne terrarium, które zabiorą do domu na pamiątkę.
  • Spotkanie z magiczną chemią - to niezwykła przygoda w świecie chemii. Podczas przyjęcia dzieci wykonają niesamowite doświadczenia m.in. stworzą podwodne chemiczne ogrody, wywołają Dżina z butelki czy rozpalą ogień bez zapałek.
  • Mydlane urodziny - w trakcie imprezy dzieci dowiedzą się wielu ciekawostek o mydle, a następnie stworzą własne, niepowtarzalne, pachnące mydło w wybranym przez siebie kształcie. Będzie to swoiste laboratorium, w którym uczestnicy mieszać będą kolory, zapachy i inne dodatki. Na koniec zapakują mydełka i zabiorą je do domu.

Przyjęcia urodzinowe organizujemy: - w domu/w lokalu klienta (pakiet domowy) w cenie 299zł (pon-czw) lub 349zł (pt-nd) - w lokalu w Poznaniu (pakiet ekskluzywny) w cenie 499zł

Szczegóły i plan imprezy ustalany indywidualnie z Rodzicami. Kontakt: tel. 503038500

Zobacz www.labokids.pl