Poznań za pół ceny

2014-05-03 ( sobota ) – 2014-05-04 ( niedziela )
Poznań

Siódma edycja akcji "Poznań za pół ceny" zbiegnie się z długim weekendem majowym. Na turystów i mieszkańców czeka unikalny program turystyczny oraz 50% zniżki u ponad setki partnerów z Poznania i jego okolic. Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza firmy i instytucje związane z turystyką do udziału w akcji. Wszyscy zainteresowani mogą już teraz odwiedzić nową stronę internetową wydarzenia dostępną pod adresem www.poznanzapolceny.pl

Organizowana od 2008 r. akcja ma na celu prezentację bogatej oferty turystycznej miasta i jego okolic. - Poznań jest często kojarzony z targami i biznesem. My pokazujemy, że to kolorowe miasto pełne atrakcji i pomysłów na spędzanie wolnego czasu. To także doskonały wybór na weekendowy wypad - mówi Jakub Pindych, koordynator akcji z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. - Bogata oferta "Poznania za pół ceny" ma uświadomić turystom, że czas spędzony w Poznaniu to świetna zabawa, a także podsunąć pomysły na kolejne wizyty w stolicy Wielkopolski. - dodaje Pindych.


Zostań partnerem akcji

Partnerzy akcji to firmy i instytucje świadczące usługi związane z turystyką. Udział w akcji jest bezpłatny. Organizatorem akcji jest Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna (PLOT). Wszelkie koszty działań marketingowych prowadzonych przez organizatorów ponoszone są przez Miasto Poznań i PLOT. Partnerzy natomiast zobowiązani są do sprzedaży swoich usług z 50% rabatem.
Ważną częścią akcji jest darmowy program turystyczny. W jego skład wchodzą wycieczki oraz zwiedzanie na co dzień niedostępnych miejsc. Z myślą o turystach zagranicznych cześć programu dostępną jest także w językach obcych.
Firmy i instytucje zainteresowane udziałem w akcji powinny skontaktować się z organizatorami z pośrednictwem strony www.poznanzapolceny.pl


"Poznań za pół ceny" na portalu turystycznym aglomeracji poznańskiej

- Wszelkie Informacje na temat akcji i jej partnerów znajdziemy w tym roku na oficjalnym portalu turystycznym aglomeracji poznańskiej www.poznan.travel. Jego częścią jest strona www.poznanzapolceny.pl, na której już teraz można sprawdzić pierwsze propozycje naszych partnerów - mówi Wojciech Mania, redaktor portalu uruchomionego przez PLOT dzięki wsparciu ze środków unijnych.


Publikacja pierwszych ofert

Będzie w czym wybierać - organizatorzy akcji obiecują, że oferta siódmej edycji "Poznania za pół ceny" obejmie ponad sto atrakcji. Ich publikacja właśnie się rozpoczęła. Organizatorzy spodziewają się podobnej ilości zgłoszeń, co w zeszłym roku, gdy akcji partnerowało ponad 150 usługodawców z Poznania i okolic.
Dodatkowe informacje dla turystów.

Siódma edycja akcji "Poznań za pół ceny" rozpocznie długi weekend majowy. W dniach 3-4 maja w Poznaniu czeka na wszystkich unikalny program turystyczny, który stał się znakiem rozpoznawczym akcji. To także 50% zniżki u sprawdzonych partnerów, których w ubiegłym roku było ponad 150.

Więcej informacji