plakat

Półkolonie detektywistyczne z Lassem i Mają

30.06 – 01.08.2014
07:30 16:30

Półkolonie dla dzieci od 6 do 10 lat. Organizatorzsy zapraszają prawdziwych odkrywców, małych detektywów, którzy pomogą rozwiązać nie jedną zagadkę! Półkolonie dla tych, którzy lubią szukać, tropić, badać i sprawdzać.

Zajęcia prowadzone przez Ideownię na postawie cyklu książek "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai" Wydawnictwa Zakamarki.

5 turnusów:

30 czerwca - 4 lipca - "Tajemnica kempingu"
Dla tych, którzy lubią ekstremalne przeżycia! Będziemy podróżować śladami pozostawionymi przez zwierzęta, stworzymy schronienie w lesie, nauczymy się pierwszej pomocy i przyrządzimy pyszny obiad na ognisku. A to wszystko przy okazji rozwiązywania detektywistycznej zagadki.

7 - 11 lipca - "Tajemnica pływalni"
Kto lubi w słoneczku taplać się w czystej, przejrzystej wodzie? A co jeśli nagle coś zakłóca nasz spokój? Gdzie w Poznaniu płynie woda? I kto odpowiada za jej oczyszczanie? Dla wszystkich ekologów, spragnionych chemicznej wiedzy i chcący sprawić, że poznańskie baseny będą bezpieczne.

14 - 18 lipca - "Tajemnica kina"
Prawdziwy medialny tydzień dla tych, którzy dobrze czują się nie tylko za lupami, ale również... kamerami! Odwiedzimy kino, teatr i studio telewizyjne. Ale przede wszystkim sami spróbujemy swoich sił i nagramy filmik. Mamy nadzieję, że uda nam się rozwiązać sprawę i media będą mogły spać spokojnie.;)

21 - 25 lipca - "Tajemnica pociągu"
Kto nie lubi podróżować? Przez ten tydzień przejedziemy się nie tylko pociągiem! Poznamy też wspaniałych podróżników, którzy w nieco inny sposób tropili ciekawe zdarzenia. Gdzie zaprowadzi nas ten pełen wrażeń tydzień? Gdzie poniosą nas maszyny, w które wsiądziemy? Czy znajdziemy rozwiązanie zagadki? Dla tych, którzy mają oczy i uszy szeroko otwarte!

28 lipca - 1 sierpnia - "Tajemnica meczu"
Tydzień pełen wrażeń dla prawdziwych fanów sportowych emocji. Zwiedzanie stadionu, zjeżdżanie na pontonach, letni tor saneczkowy i nie tylko! Dla tych, którzy bacznie obserwują co się dzieje wokół nich. Z pewnością podczas sportowych wyzwań rozwiążemy nie jedną trudną zagadkę!

Koszt: 350 zł/ turnus

A w cenie:

  • fachowa opieka wykwalifikowanej i doświadczonej kadry od 7:30 do 16:30,
  • ubezpieczenie,
  • mała grupa (ok. 12 osób),
  • wyżywienie: obejmuje obiad, napoje oraz podwieczorek
  • bogaty i ciekawy program zajęć,
  • codzienne ciekawe wyjścia (bilety wstępu + dojazd w cenie turnusu).

Regulamin

Karta Kwalifikacyjna

Podczas półkolonii możliwość zamówienia
książek Wydawnictwa Zakamarki z 15% rabatem!

Zapisy i informacje:
ideownia@ideownia.pl
Anna Markiewicz: 513 430 575

Zobacz ideownia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=95:polkolonie-detektywistyczne-z-lassem-i-maja&catid=2:uncategorised