plakat

Półkolonie w Poznaniu: dwie opcje do wyboru!

30.06 – 29.08.2014
00:00 00:00

Termy Maltańskie i okolice Malty albo Ośrodek Przywodny "Rataje" - tego lata dzieciaki w wieku od 6 do 12 lat mają do wyboru dwie świetne lokalizacje na wymarzone półkolonie. I w jednym, i w drugim miejscu czeka ich 5 dni świetnej zabawy. Szkoła Pływania Fregata Swimming od kilku lat organizuje letni i zimowy wypoczynek dzieciom i młodzieży na terenie Poznania.

Pierwsza propozycja to Termy Maltańskie. Nauka lub doskonalenie pływania, zabawa w aquaparku, park linowy, ZOO, ognisko, wycieczka rowerowa - to tylko część atrakcji jakie czekają dzieci, które będą uczestniczyć w naszych półkoloniach.

Druga propozycja to Ośrodek Przywodny "Rataje". Tam w programie m.in. bowling na profesjonalnym torze, siatkówka, tenis, rolki, kino za kulisami, czy warsztaty artystyczne.

Półkolonie zarówno na Termach jak i na Ratajach odbywać się będą pod nadzorem Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Organizatorzy zapewniają wyżywienie w postaci dwudaniowego obiadu oraz napoje, ubezpieczenie NW i opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej i instruktorskiej. Cena: 299 zł

Szczegóły dotyczące półkolonii na www.fregata.com.pl

Zobacz www.fregata.com.pl