Wielka GRAnda na Mikołajki - plakat

Wielka GRAnda na Mikołajki

2014-12-06 ( sobota )
10:00-16:00
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniu, ul. Droga Dębińska 21, Poznań

Kategoria: Oświata Dziecko

W Mikołajki w MDK-u królować będą gry planszowe. To wszystko za sprawą Wielkiej GRAndy - cyklicznej imprezy organizowanej od kilku lat przez MDK 1 oraz Fundację Zagrajmy.

Wielka GRAnda przygotowywana jest specjalnie z myślą o małych i dużych fanach gier planszowych oraz osobach, które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z planszówkami. Tego dnia wśród ponad 80 różnych gier każdy, zarówno kilkulatek jak i jego dziadek, znajdzie coś dla siebie. Do wyboru będą gry rodzinne, imprezowe, ekonomiczne, strategiczne i logiczne. Nie zabraknie znanych i lubianych tytułów, takich jak "Skubane kurczaki" czy "Pędzące żółwie". Obok nich pojawią się zupełne nowości.  Podczas Wielkiej GRAndy dzieci wespół z dorosłymi będą między innymi "polować na robale", pakować "Potwory do szafy" i błądzić po "Magicznym labiryncie".

Organizatorzy nie zapomnieli o dodatkowych atrakcjach. Uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w trzech turniejach: "Gry rodzinne", "Do pogłówkowania" oraz "Dla ambitnych", a także sprawdzić swoje umiejętności w wyzwaniach. Każdorazowo zyskując szansę na powrót do domu z atrakcyjną nagrodą. Wśród nagród dominować będą oczywiście gry planszowe.

Zasady każdej gry będą w przystępny sposób tłumaczone przez organizatorów, więc nie należy się obawiać starcia z zawiłą instrukcją.

Szczegółowe informacje na temat Wielkiej GRAndy można znaleźć na stronach www.mdk1.pl oraz www.zagrajmy.org

Wstęp wolny.

Zobacz www.mdk1.pl