foto

Przedstawienie Chodź na słówko

2015-02-02 ( poniedziałek )
09:00
Scena Wspólna, ul.Brandstaettera 1 / ul. Za Cytadelą, Poznań

Kategoria: Dziecko

Malina Prześluga

Chodź na słówko

reż. Jerzy Moszkowicz

Spektakl dla dzieci od 8 lat

Bohaterami przedstawienia są słowa, które zostały źle wypowiedziane i nie wiedzą kim tak naprawdę są. Wspólnie zastanawiają się jaka ma być ich właściwa osobowość. Kula pragnie za wszelką cenę stać się kurą, a Toperz może powinien zostać nietoperzem? Prowadzą bardzo zabawne rozmowy, a ich pomysły, kto mógłby pomóc w rozwikłaniu tych rozterek, przywołują na scenę kolejne ciekawe postaci. Seria niespodziewanych, ale i komicznych spotkań wiedzie ku zaskakującemu rozwiązaniu.

Prapremiera 11 lutego 2013r.

Reżyseria: Jerzy Moszkowicz

Scenografia: Jacek Zagajewski

Muzyka: Mariusz Matuszewski

Ruch sceniczny: Juliusz Stańda

Asystentka reżysera: Agata Felikszewska-Igiel

Występują: Anna Mierzwa, Radosław Elis, Michał Kocurek

Chodź na słówko otrzymało ATEST ASSITEJu - Świadectwo Wysokiej Jakości i Poziomu Artystycznego za 2012 rok. Wyróżnienie to przyznawane jest przez Polski Ośrodek Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży, za wysoki poziom artystyczny przedstawień dla dzieci i młodzieży.

Jako jedyna propozycja dla dzieci przedstawienia znalazło się w finale 19. Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej, a sam tekst zdobył nagrodę. Ponadto Malina Prześluga została nagrodzona za sztukę na poznańskich Kon-tekstach 2013. Dramat typowany był również przez krytyków w rankingu "Najlepszy, najlepsza, najlepsi w sezonie 2012/2013" w piśmie Teatr.

Bilety w cenie 18 zł.

Karta Rodziny Dużej - 50% zniżki

Informacje i rezerwacja miejsc dla grup zorganizowanych:

rezerwacje@csdpoznan.pl,  tel.: 61 646 44 73, 666 391 233

Bilety dostępne w: