a

Poranek dla dzieci - SpongeBob Kanciastoporty

2015-02-15 ( niedziela )
12:00
Multikino Malta, ul. Maltańska 1, Poznań

Kategoria: Inne Dziecko

dzieci powyżej 5 lat

Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. lat na Poranki w Multikinie.
Tuż przed wyczekiwaną premierą kinowej wersji, najmłodsi kinomani będą mogli zobaczyć przygody SpongeBoba Kanciastoportego. Zanim zobaczycie film przyjdźcie do jednego z 28 kin sieci Multikino.

Poranki to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

24 lutego 2015 r. na ekrany kin trafi pełnometrażowy film "SpongeBob: Na suchym lądzie", a od 31 stycznia Multikino wraz z kanałem Nickelodeon zaprasza najmłodszych kinomanów do świata uroczej żółtej gąbki i jej przygód w ramach Poranków o godz. 12.00.

SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, przy okazji wciągając w nie wszystkich wokół. W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.

Szczegółowy repertuar SpongeBob Kanciastoporty:

  • Nieznośni sąsiedzi/Szkoła jazdy
  • Dostawcy pizzy/Nie ma to jak w domu
  • Syrenamen i Skorupin/Pikle

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz online.

Załącznik