plakat

Spotkanie kulturalno-artystyczne - Wiosenne Przebudzenie

2015-03-28 ( sobota )
11:00-17:00
Hol Szkoły Podstawowej nr 35, os. Władysława Łokietka 104, Poznań

Kategoria: Inne Oświata Dziecko

Wiosenne Przebudzenie - kiermasz na Naramowicach.
Narodziło się z potrzeby ciekawego miejsca na Naramowicach. Wiosenne Przebudzenie to wydarzenie, które ma zachęcić osoby z pomysłem, które tworzą nietuzinkowe rzeczy oraz przedsiębiorców do pokazania się lokalnej społeczności.
W programie imprezy między innymi stoiska rękodzielników, którzy zarówno zawodowo jak i w ramach hobby tworzą rzeczy wyjątkowe. Pod ich fachowym okiem dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach artystycznych.
Kiermasz nie mógłby się odbyć bez świecidełek, torebek, ciuchów dla dzieci i dorosłych. Takie stoiska też znajdziemy na Wiosennym Przebudzeniu.
Na dzieci czekają również zajęcia z budowy modeli w ramach prostej mechaniki i robotyki z klocków Lego. Dodatkowo dla każdego uczestnika warsztatów upominek.
Na Wiosennym Przebudzeniu będzie możliwość sprawdzenia poziomu ortografii podczas wesołego dyktanda oraz zdolności aktorsko-muzycznych. Na entuzjastów szachów czekają mini rozgrywki szachowe.
Odwiedzających zapraszam na widowiskowe pokazy tańca przedszkolaków w repertuarze rock and roll'owym, hiszpańskich torreadorów oraz piratów na tropie czarnej perły. Dla dorosłych pokaz orientalnego tańca brzucha i hip-hoppu.
Wiosenne Przebudzenie to również aktywność fizyczna. Mali i duzi będą mieli możliwość zmierzenia siły swojego strzału do bramki oraz sprawdzenia koordynacji ruchowej w piłkarskim slalomie.
Chwilę relaksu zapewni dobra kawa, ciasto i tradycyjne lody, które dopełnią przyjemnie spędzony dzień na Wiosennym Przebudzeniu.
Te i inne atrakcje 28 marca w godz. 11:00-17:00 w Szkole Podstawowej nr 35, na os. Wł. Łokietka na Naramowicach.
Wpadnijcie z dobrym humorem i całymi rodzinami. Każdy odnajdzie dla siebie coś interesującego.
WSTĘP WOLNY
Szczegóły na www.facebook.com/gumerang.poznan