logo

Organizator zaprasza dzieci i dorosłych na diecie bezglutenowej, osoby początkujące w bezglutenowej kuchni jak i bardziej zaawansowane. Przygotujemy wspólnie m. in. pierniczki, ciasta, pitę, pierogi, dania z ryb i roślin strączkowych, a także bezglutenowe pieczywo.

W programie zajęć także wykład o produktach bezglutenowych, kącik dziecięcy poznańskiego przedszkola Bambini, zajęcia artystyczne dla dzieci, konkursy i stoisko sklepu Gluten-free.pl   (promocyjne ceny mąk, pieczywa i przekąsek), a także mikołajkowe upominki dla bezglutenowych dzieci i pokaz kulinarny. 

Organizator prosi o przyniesienie fartuszków kuchennych oraz drewnianych wałków (używanych wyłącznie do bezglutenowego ciasta) i foremek do wycinania pierniczków.

Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy drogą e-mailową: m.soltysiak@celiakia.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona, pierwszeństwo zapisów dla członków Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej (można się przyłączyć do stowarzyszenia przed warsztatami). W zgłoszeniu  proszę podać imię i nazwisko zgłaszanych osób, ich wiek, miejscowość, numer telefonu oraz nazwisko osoby z rodziny, która należy do stowarzyszenia. Proszę także podać alergie bezglutenowych dzieci. Każde przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem. Osoby zapisane, które z różnych względów zrezygnują z udziału w warsztatach, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie rezygnacji, by z miejsca skorzystały osoby z listy rezerwowej.

Szczegółowe informacje: Marta Krzyżanowska-Sołtysiak, 602 383 840.

Zobacz www.celiakia.pl/smaczne-mikolajki-z-glutenexem-w-poznaniu-6-grudnia-2015-r/