a

Widowisko dla dzieci Kopciuszek ON ICE

2015-12-12 ( sobota )
Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33, Poznań

Po wielkich sukcesach przedstawień Peter Pan ON ICE, Piękna i Bestia ON ICE oraz Królewna Śnieżka ON ICE, Wild Rose UK Production powraca do Polski z nowym znakomitym show - Kopciuszek ON ICE! Spektakl, który zachwycił mieszkańców m.in. Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji, Szwajcarii i Niemiec, teraz w całkowicie nowej, ulepszonej odsłonie! Dzięki umiejscowieniu widowni dookoła tafli lodu, z każdego miejsca będzie idealny widok na bohaterów przedstawienia. Wykonywane przez łyżwiarzy spektakularne figury, akrobacje oraz cyrkowe sztuczki, zapewne wywołają zachwyt i niedowierzanie. Bajeczne kostiumy i rekwizyty dodadzą magicznego klimatu oraz przeniosą widzów do świata baśni i czarów. Całość zostanie opatrzona zaskakującymi efektami świetlnymi i pirotechnicznymi.

W natłoku współczesnych bajek - mało wartościowych, krzykliwych i brutalnych - zapoznajmy dzieci z klasycznymi opowieściami, które towarzyszą wielu pokoleniom. Kopciuszek ON ICE uczy, że dobro zawsze zwycięża nad złem, a chciwość, zawiść i lenistwo nigdy nie zatriumfują nad szlachetnością, uczciwością oraz pracowitością. Podczas spektaklu, podziwiać można talent
i profesjonalizm honorowanych licznymi tytułami mistrzów łyżwiarstwa. Od najmłodszych lat trenowali pod okiem cenionych na całym świecie instruktorów. Całość dopełnia cudowna muzyka autorstwa Silvio Amato. Krótka narracja przed każdą z kluczowych scen wspaniale ożywia baśń, którą pokochały pokolenia. Dzięki temu historia jest łatwa do śledzenia dla dzieci oraz dorosłych, którzy jej nie znają. Najmłodsza publiczność będzie zafascynowana niesamowitymi zwrotami akcji, a dorośli powrócą do czasów dzieciństwa. Widowisko przeznaczone jest dla widzów w każdym wieku.

Kopciuszek to historia, która od tysięcy lat zachwyca dzieci i dorosłych na całym świecie. To opowieść o dziewczynie, która po śmierci matki mieszkała z ojcem, macochą i jej dwiema leniwymi córkami. Macocha rządziła się w ich domu zmuszając Kopciuszka do ciężkich prac. Pewnego dnia Książę z ich miasteczka ogłosił bal. Macocha wraz z córkami wybrały się na przyjęcie, zostawiając Kopciuszka w domu z długą listą zadań do wykonania. Zapomniały jednak, iż dziewczyną opiekuje się Dobra Wróżka - jej Matka Chrzestna. Zamieniając fartuszek w suknię balową, a dynię w karocę wyprawiła Kopciuszka na zabawę. Gdy dziewczyna pojawiła się na balu, od razu zwróciła uwagę Księcia i zachwyciła go swoją urodą. Młodzieniec nie odstępował jej na krok. Kiedy zbliżała się północ, Kopciuszek wymknął się z balu gubiąc po drodze kryształowy pantofelek. Książę nad ranem postanowił odszukać nieznajomą... Czy uda mu się odnaleźć śliczną niewiastę? Czy macocha zrealizuje swoje zawiłe intrygi i doprowadzi jedną ze swych córek na królewski tron? Jak potoczą się losy biednego Kopciuszka? Odpowiedzi na te pytania będzie można poznać wyłącznie po obejrzeniu niesamowitego przedstawienia na lodzie!

Bilety w cenach 50, 70, 90 i 120 zł w zależności od miejsca.

Bilety dostępne w: