logo

EventForKIDs Ferie Zimowe 2016

18.01 – 29.01.2016
07:00 18:00

EventForKIDs® organizuje półkolonie dla dzieci z klas I - III szkoły podstawowej. Podczas wspólnie spędzonego czasu, uczestnicy półkolonii poznają zasady zdrowego żywienia, twórczo i aktywnie spędzą czas zorganizowany przez wychowawców - animatorów. Ponadto odkryją interesujące i nietuzinowe miejsca i atrakcje miasta Poznania.

Całość półkolonii nastawiona będzie na ruch i rozwój dziecka. Pierwszym aspektem waloru edukacyjnego półkolonii są warsztaty kulinarne, odbywające się każdego ranka, podczas których dzieci będą mogły przygotować zdrowe, smaczne i oryginalne śniadania, oraz poznać swoje efekty pracy podczas wspólnego posiłku. Profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone dni tematyczne sprawią, że mali odkrywcy podczas zajęć przedpołudniowych będą rozwijali swój umysł, a popołudniu praktycznie doświadczą tematów poruszanych na porannym bloku. 

Po obiedzie dzieci będą mogły się wyciszyć i odpocząć podczas seansu "Małego kina EventForKIDs" i swobodnej zabawy pod nadzorem wychowawców. Do dyspozycji dzieci będą klasyczne atrakcje, między innymi takie, jak gry planszowe, klocki, stanowisko plastyczne, ale również znajdzie się miejsce na aktywne spędzenie czasu przy użyciu sprzętu Kinect®.

Organizatorzy zapewniają uczestnikom pełne wyżywienie podczas półkolonii tj. śniadania, drugie śniadania oraz obiady, w tym napoje i przekąski do dyspozycji. Ponadto każdy uczestnik otrzyma firmowy bidon Transit , aby podczas zajęć terenowych mógł rozgrzać się ciepłą herbatą. Punktem stacjonarnym półkolonii jest nowoczesny i znajdujący się w centrum miasta budynek Collegium Da Vinci.

Zobacz www.eventforkids.com.pl/polkolonie.html