plakat

Ferie z Fregatą Swimming: Ośrodek Przywodny Rataje

18.01 – 29.01.2016
07:30 16:00

Kolorowe Ferie z Fregatą Swimming - pod takim hasłem zostaną zorganizowane tej zimy ferie w Ośrodku Przywodnym Rataje, gdzie na dzieciaki w wieku 6-12 lat czeka mnóstwo przygód i zabawy.

Ośrodek Przywodny Rataje to miejsce o wielkim potencjale, wypełnione atrakcjami dla najmłodszych. Przy współpracy z POSiR-em organizatorzy przygotowali program zimowych ferii. Małe grupy z podziałem według wieku, ciepła atmosfera i bogaty autorski program zajęć - to najkrótsza charakterystyka zimowych półkolonii.

W ramach Kolorowych Ferii z Fregatą Swimming do wyboru będą dwa tematyczne bloki - turnusy:

Tydzień Biały Kraina lodu? Czemu nie?! Spróbujemy stworzyć z różnych materiałów fascynujące kształty niepowtarzalnych płatków śniegu. W odkrywaniu praw fizyki, dzięki niezwykłym eksperymentom, pomoże nam główny bohater podbiegunowej wyprawy - LÓD. Poczujemy się przez chwilę, jak mieszkańcy mroźnych rejonów świata - stworzymy igloo, będziemy łowić ryby w przerębli, ale będzie też muzykalnie, energetycznie i edukacyjnie. Nasz gość z Szachowej krainy, przedstawi nam coraz bardziej popularną grę, która uczy przewidywania, logicznego myślenia, sportowego współzawodnictwa, cierpliwości, trenując pamięć a jej częścią są białe i czarne figury.

Tydzień Pomarańczowy Na wodzach wyobraźni polecimy do Brazylii! W ojczyźnie kawy i pomarańczy będziemy robili piękne prace plastyczne, wybierzemy się na Karnawał do Rio de Janerio, wykonamy barwne maski, a z naszym gościem będziemy muzykowali w rytmach Samby! Nauczymy się szeregu technik artystycznych, które ubarwią nasz turnus, takich jak origami, czy malowanie gąbką.

Zajęcia wspólne dla obu Tygodni:

  • Zajęcia sportowe - turniej bowlingowy na profesjonalnych torach oraz nauka pływania i zabawa na Basenie Rataje "Twórczy Świat Fregaty", czyli warsztaty artystyczne z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Poprzez kreatywne tworzenie rozwijamy u dzieci wrażliwość artystyczna, pomysłowość, wyobraźnię oraz zdolności manualne.
  • Wycieczka do Palmiarni.
  • Uczestnictwo w zajęciach w Bibliotece Raczyńskich.

Uwaga, liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zapisów!

Terminy:

Półkolonie realizowane będą w 5-dniowych turnusach od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 16:00 z podziałem na grupy wiekowe.

  • I tydzień: 18 - 22 stycznia 2016 r.
  • II tydzień: 25 - 29 stycznia 2016 r.

Cena: 289 zł

Warunki:

Opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej Ubezpieczenie NW Półkolonie pod nadzorem Kuratorium Oświaty

Wyżywienie: obiad (zupa + drugie danie), napoje (woda niegazowana przez cały czas pobytu)

Zapisy: WYŁĄCZNIE ON-LINE Biuro Fregata Swimming Termy Maltańskie Poniedziałek/Środa/Czwartek godziny: 15:00-20:00 Dodatkowe informacje tel.: 061 87 59 527, 661 867 661 e-mail: info@fregata.com.pl

Zobacz www.fregata.com.pl