dziecko

"Mali odkrywcy" - poranne zabawy

2016-12-11 ( niedziela )
Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

Kategoria: Dziecko

Warsztaty dla dzieci i rodziców

Godz.: 9:00-10:30

Wiek: 6-18 miesięcy

Cena: 40 zł, zapisy

Godz.: 11:15-12:45

Wiek: 18 miesięcy - 3 latka

Cena: 40 zł, zapisy


Tradycyjnie, "Mali Odkrywcy" powracają w weekend do Concordia Design. Tradycyjnie też, podzieleni na dwie grupy: 6-18 miesięcy i 18 miesięcy - 3 latka. Będą się bawić, uczyć, śmiać, odpoczywać oraz integrować z rówieśnikami i swoimi rodzicami, czyli robić wszystko to, do czego Poranne Zabawy zdążyły już przyzwyczaić!

Jeśli chcecie aktywnie spędzić niedzielne przedpołudnie ze swoimi dziećmi oraz w towarzystwie innych uśmiechniętych rodziców i ich pociech, warsztaty "Mali Odkrywcy" są świetną propozycją na weekendowe przedpołudnie. Spotkania są gwarancją dobrej zabawy nie tylko dla maluchów, ale także dla ich rodziców! Podczas gdy dzieci się bawią, śpiewają, tańczą i turlają (więc lepiej wziąć dla maluchów coś na przebranie) rodzice obserwują, jak ich pociechy ćwiczą koncentrację, mowę, sprawność motoryczno-manualną, percepcję słuchową i wzrokową oraz jak odnajdują się wśród rówieśników. Poranne Zabawy to dla całej rodziny zabawa, edukacja i możliwość spędzenia wspólnie czasu.

"Mali Odkrywcy" to bestsellerowy cykl rodzinnych spotkań, odbywający się w Concordia Design. Spotkania łącząc w sobie zabawę i naukę stają się idealną okazją do przygotowania dzieci do przedszkola.Warsztaty mogą być traktowane jako cały cykl lub jako pojedyncze zajęcia.

Prowadząca: Agata Heymann

Agata Heymann - pedagog, organizatorka i uczestniczka rozmaitych warsztatów. Współpracuje z wieloma żłobkami, przedszkolami i szkołami, organizuje urodziny i imprezy dla dzieci w każdym wieku. Animator w projektach: "Mankalowisko 2015" i "Mankalowisko 2016" (spotkania z grami logiczno-matematycznymi) i "5 zmysłów.DYSTANS" (cykl artystyczno-edukacyjnych wydarzeń dedykowanych osobom niepełnosprawnym) oraz realizowanego w Domach Dziecka cyklu warsztatów: "Bajka na dzień dobry i na dobranoc". Pomysłodawczyni i organizatorka bezpłatnych warsztatów dla kobiet JA PIERWSZA!

Zobacz www.concordiadesign.pl