dziecko przy komputerze

Projektowanie 3D Autodesk - Warsztaty

26.02 – 09.04.2017

Wiek: 10-14 lat

Cena: 300 zł

Kurs podstawowy

Godz.: 10:00 - 12:00

Kurs zaawansowany

Godz.: 12:30 - 14:30

Trwają zapisy na kurs projektowania 3D Autodesk, który będzie miał miejsce w dniach 26.02 - 09.04. Warsztaty odbędą się na dwóch poziomach: podstawowym i zaawansowanym. W trakcie sześciu spotkań uczestnicy nauczą się projektowania trójwymiarowych kształtów, dowiedzą się, jakie ma ono zastosowanie w życiu codziennym, zaprojektują własne przedmioty użytku codziennego i przeniosą je do rzeczywistości.

Kurs podstawowy to idealny sposób na rozpoczęcie przygody z projektowaniem. Prowadząca, Dominika Sadowska, zapozna dzieci z programem 123d Autodesk i z każdym kolejnym spotkaniem pokaże uczestnikom, że projektowanie to nie tylko nauka, ale i świetna zabawa! Dzieci, wg własnych pomysłów, utworzą trójwymiarowe kubki, lampy, wymyślą własną grę planszową, której elementy później przeniosą do rzeczywistości, bawiąc się sprawią, że żarówka zaświeci, a pianino zagra, a także stworzą także własnego ludzika LEGO.

Każda osoba, która ukończyła kurs podstawowy, może wziąć udział w warsztatach na poziomie zaawansowanym. W jego trakcie prowadząca nauczy uczestników korzystania z wielu nowych programów, głównie 123d Make, którego możliwości dzieci będą wykorzystywać przy tworzeniu wg własnych projektów takich przedmiotów użytkowych jak ławka, krzesło czy stół. Członkowie warsztatów będą mieli także okazję zaprojektować swoje wehikuły, pojazdy i maszyny wykorzystywane nad i pod ziemią. Ponadto nauczą się eksportować pliki pomiędzy poznanymi programami i stworzą własną grę, której bohaterami będą Minionki.

Kurs projektowania 3D Autodesk to idealne połączenie nauki i zabawy. Profesjonalne prowadzenie warsztatów zapewnia dzieciom nabycie wiedzy z obszarów projektowania trójwymiarowego i obsługi niezbędnych do tego programów komputerowych oraz wiele godzin wspólnej zabawy przy tworzeniu własnych projektów najróżniejszych przedmiotów i gier. To okazja, by zainteresować dzieci światem projektowania i designu oraz, oczywiście, fantastyczna rozrywka!

Konieczne jest posiadanie własnych laptopów.

Zobacz www.concordiadesign.pl