z

Naturalion ku Słońcu - spektakl baletowo-akrobatyczny dla dzieci

2017-04-24 ( poniedziałek )
11:30
Aula im.Czajkowskiego, Mansfelda 4

"Naturalion ku Słońcu" to idealna propozycja dla najmłodszych widzów oczekujących niezapomnianych, artystycznych wrażeń. Ten magnetyzujący spektakl baletowo-akrobatyczny stanowi kontynuację widowiska pt. "Naturalion", którego sukces zadziwił swoim rozmachem (spektakl wystawiono kilkanaście razy, m.in. podczas prestiżowego XVIII Międzynarodowego Festiwalu Tańca w Lądku-Zdroju).
W tym roku odwiedzimy świat Słońca. Twórcy spektaklu pod kierownictwem reżyser Anny Niedźwiedź zaproszą  widzów do krainy wypełnionej magicznymi stworami, sympatycznymi zwierzętami i przepięknymi krajobrazami. "Naturalion ku Słońcu", podobnie jak inne spektakle tworzone przez tę poznańską artystkę (m.in. "Alicja w Krainie Czarów", "Królowa Śniegu"), zawładnie wyobraźnią publiczności!
Spektakl został gorąco przyjęty podczas grudniowej premiery, zebrał entuzjastyczne recenzje, bilety rozeszły się w krótkim czasie.  Przedstawienie koncentruje się na widowiskowych elementach akrobatycznych, które zahipnotyzują najmłodszych widzów i zafascynują także starszych odbiorców. Wykonawcy (uczniowie trzech szkół pod dyrekcją Anny Niedźwiedź - Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź, Szkoły Artystyczno-Akrobatycznej, Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca w Poznaniu oraz zawodowi tancerze i akrobaci) zaprzeczą regułom grawitacji i poszybują w stronę Słońca. Oprócz akrobatyki na scenie widzowie będą także podziwiać taniec klasyczny w pomysłowych choreografiach i w towarzystwie niezwykłych rekwizytów. Uwagę publiczności zwrócą z pewnością niepowtarzalne stroje i charakteryzacje sceniczne, których żywa kolorystyka doskonale współgra ze scenografią i grą świateł wykorzystaną w spektaklu. Na uwagę zasługuje także energetyczna muzyka, która w większości stanowiła będzie owoc pracy kompozytora Gabriela Kaczmarka, który po raz kolejny połączył twórcze siły z Anną Niedźwiedź.

Bilety - 20 i 25 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w: