plakat

Akcja organizowana jest w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Świadomości Niewydolności Serca. Organizatorem jest Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu oraz Sekcja Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Akcja została objęta patronatem: Wojewody Wielkopolskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Prezydenta Miasta Poznania oraz Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Spotkanie ma charakter otwarty i dedykowane jest wszystkim mieszkańcom Poznania. Podczas wydarzenia uczestnicy będą m. in. mogli sprawdzić, czy mają migotanie przedsionków lub skorzystać z bezpłatnych badań takich jak np.: pomiar cholesterolu, glukozy i ciśnienia. Spotkanie będzie również okazją do skorzystania z porad specjalistów z zakresu kardiologii i dietetyki oraz degustacji potraw podczas pokazu zdrowego gotowania z udziałem Adama Adamczaka z programu Top Chef.

Ponadto, program wydarzenia obfituje w liczne atrakcje dla dzieci i konkursy z nagrodami, oraz warsztaty owocowo-warzywne i aktywne czytanie bajek.

Zobacz www.facebook.com/events/792442360905518