a

Wakacyjne Kino Letnie i warsztaty - Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta

27.07.2017
12:00 14:30

Projekcje filmów lub bajek dla dzieci związanych tematycznie z archeologią i historią. Spotkania połączone będą z warsztatami plastycznymi.

Organizatorzy zapraszają uczestników indywidualnych, po projekcji, na bezpłatne warsztaty plastyczne.

Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta (2012)

Poczciwy budowlaniec, Tedi Jones, od dziecka marzy, żeby zostać poszukiwaczem skarbów. Jego największym idolem jest Max, sławny archeolog-celebryta. Pewnego dnia Tedi zostaje przypadkowo wzięty za wybitnego naukowca, profesora Humberta i trafia na pokład samolotu lecącego z Chicago do Peru. Tam oczekuje go profesor Lavrof z piękną i mądrą córką Sarą - razem mają złamać prehistoryczne szyfry i odnaleźć legendarne złote miasto Inków. Tedi jest zauroczony Sarą, ale okazuje się, że badaczka niedawno zaręczyła się z... Maksem. Zakochany Jones wcale nie zamierza się poddać. Wraz z archeologami, psem Jeffem i papugą wyrusza na niebezpieczną wyprawę. Ich tropem podąża tajemniczy Arnoldson, bezwzględny szef szajki kradnącej i przemycającej dzieła sztuki.

Pozostałe projekcje:

  • 3.08 - Noc w muzeum 3. Tajemnica grobowca (2014)
  • 24.08 - Dzwonnik z Notre Dame 2 (2002)

Wstęp wolny; wejściówki na warsztaty można odebrać w kasie biletowej muzeum w dniu projekcji filmu. Liczba uczestników warsztatów ograniczona!

Warsztaty nie są przeznaczone dla grup zorganizowanych. Grupy zorganizowane proszone są o wcześniejszą rezerwację udziału w projekcji pod nr telefonu: 61 852 82 51. Niezapowiedziane grupy będą wpuszczane tylko i wyłącznie w przypadku wolnych miejsc na sali.

_
opr.LT