dzieci na basenie

Półkolonie letnie w Termach Maltańskich

26.06 – 25.08.2017

Najnowocześniejszy w Polsce aquapark będzie tego lata w pełni do dyspozycji dzieci! Szalona zabawa na basenach, a do tego liczne atrakcji okolic Malty sprawią, że dzieciaki w wieku od 6 do 12 lat przeżyją niezapomniane wakacje nie wyjeżdżając z Poznania.

Jak co roku Szkoła Pływania Fregata Swimming* organizuje w Termach Maltańskich letnie półkolonie, które stały się już prawdziwą wizytówką działalności tej szkoły z dziećmi. W ramach 5-dniowych turnusów (pon-pt) w okresie od końca czerwca do końca sierpnia, maluchów czekają liczne atrakcje związane nie tylko z samym aquaparkiem, ale i pięknymi okolicami Malty. Jednym z głównych punktów 5-dniowych turnusów jest oczywiście nauka i doskonalenie pływania, i to zarówno dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pływaniem, jak i tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów Fregaty. Ale Termy Maltańskie to miejsce oferujące przede wszystkim fantastyczna zabawę w aquaparku! Półkolonie Fregaty to także okazja do skorzystania z licznych atrakcji okolic Malty. Stąd w programie zajęć znalazły się takie punkty jak wycieczka rowerowa, emocje w parku linowym Pyrland, ognisko z posiłkiem, czy zabawa w zadaszonym małpim gaju (Fabryka Śmiechu Michałek). Do tego dochodzą zajęcia artystyczne, pokazy filmowe oraz zajęcia w ramach kampanii społecznej "Cała Polska Czyta Dzieciom". Stałym punktem półkolonii w Termach sprzyjającym integracji dzieci są również liczne gry i zabawy rekreacyjne.

Zapisy na półkolonie w Termach Maltańskich - na stronie www.fregata.com.pl

*Szkoła Pływania Fregata Swimming - to największa w Poznaniu i jedna z największych w Polsce szkół pływania, oferująca szeroką gamę zajęć w wodzie dla dzieci i dorosłych. Oswajanie z wodą niemowląt, nauka pływania dzieci, młodzieży i dorosłych, czy zajęcia aqua fitnessu prowadzone są na kilku basenach w Poznaniu. Fregata od lat specjalizuje się w organizacji letniego i zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży prowadząc obozy i półkolonie.

Zobacz www.fregata.com.pl/polkolonie-letnie-2017-termy-maltanskie