dzieci na basenie

Nowy semestr w szkole pływania Fregata Swimming

26.02 – 24.06.2018
00:00

Oswajanie z wodą niemowląt w wieku już od 3 miesięcy, nauka pływania, lub doskonalenie umiejętności dla dzieci i dorosłych na najlepszych basenach w Poznaniu i okolicy - ruszyły zapisy na zajęcia w nowym semestrze w szkole pływania Fregata Swimming. Zaraz po feriach zimowych, a więc 26 lutego 2018 r. rozpocznie się nowy semestr nauki pływania w największej szkole pływania w Poznaniu. Oferta Fregaty Swimming, która od ponad 20 lat z powodzeniem uczy poznaniaków pływania, obejmuje wszystkie stopnie nauki pływania począwszy od oswajania z wodą niemowlaków w wieku już od 3 miesięcy, przez dzieci i młodzież, po dorosłych.

Dlaczego warto pływać z Fregatą Swimming?

Pięć basenów do wyboru. Zajęcia prowadzone są w Termach Maltańskich, na basenie Lechicka (Hotel Quality System), na Posnanii, Olimpii oraz w Daszewicach. Wysoko wykwalifikowana kadra. Instruktorzy Fregaty uczą pływać każdym stylem, jak również prowadzą zajęcia doskonalenia pływania zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zajęcia dla niemowląt. Fregata specjalizuje się w oswajaniu z wodą niemowląt w wieku już od 3. miesiąca życia, prowadząc takie zajęcia na basenach przystosowanych do potrzeb najmniejszych pływaków - z ciepłą wodą o temp. 32-33 st. C, oraz wyposażonych w przewijaki, czy kojce. Skuteczny program nauki przez zabawę. Wypracowany przez lata, w oparciu o najnowocześniejsze metody szkoleniowe, program treningowy Fregaty, gwarantuje efektywną naukę i stałe, na bieżąco monitorowane, postępy. Dogodne warunki. Dzięki możliwości odrabiania zgłoszonych wcześniej nieobecności na zajęciach, każdy uczestnik kursu może być pewny, że nie ominie go żadna lekcja. Fregata Swimming to lider nauki pływania w Wielkopolsce, wielokrotnie wyróżniany i nagradzany za swoje osiągnięcia. Organizowane przez tę szkołę amatorskie zawody pływackie Fregata Family Cup zostały uznane w 2017 r. za najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowej w kategorii "sport" w konkursie Urzędu Miasta Poznania "Inicjatory".

Szczegółowe grafiki zajęć Fregaty w semestrze letnim 2018, który rozpocznie się już 26 lutego można znaleźć na stronie www.fregata.com.pl. Wszystkie informacje także pod nr tel. (61) 875 95 27, 514 535 1

Zobacz https://fregata.com.pl/nowe-grafiki-na-semestr-letni-2018-zajecia-dla-niemowlat-dzieci-i-doroslych-zapisy/