plakat

Koncert charytatywny muzyki z filmów i bajek Fundacji Mam Marzenie

03.06.2018
17:00

Koncert charytatywny na rzecz podopiecznego Fundacji Mam Marzenie, pt. "Silver Screen Songs". To już IV edycja tego niezwykłego wydarzenia, podczas którego będzie można wysłuchać muzycznego koncertu w wykonaniu młodych artystów.

W programie muzyka z takich filmów, jak: Troja, Władca Pierścieni, Love Story, Gladiator, Armagedon, Avatar oraz z bajek Walta Disnay'a, min. Alladyn oraz Anastasia. Podczas koncertu wystąpią znakomici młodzi artyści pod kierunkiem Barbary Tritt - nauczycielki śpiewu.

Wykonawcy: Artyści Towarzystwa Muzycznego "Schola Cantorum Posnaniensis", Studenci Prywatnego Policealnego Studium Sztuki Wokalnej w Poznaniu, Uczennice Studium Wokalnego Ogniska Muzycznego w Stargardzie oraz Vocalart Junior.

Gość specjalny: Szymon Tritt

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na spełnienie marzenia Maksymiliana, który jest podopiecznym Fundacji Mam Marzenie. Pasją chłopca od lat jest gra na gitarze. Już jako dziecko samodzielnie rozwijał swoje muzyczne umiejętności, które następnie doskonalił w szkole pod czujnym okiem nauczyciela. Chłopiec wymarzył sobie gitarę elektryczną wraz ze wzmacniaczem. Pomoże mu ona rozwijać swoją pasję i być może stanąć w przyszłości na wielkiej scenie, w roli artysty.

Bilety15 i 20 zł można nabyć w dniu koncertu lub na stronie www.bilety24pl, rezerwacja tel. 696 351 100.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz www.mammarzenie.org/