plakat

Półkolonie zimowe - Mali Geniusze

14.01 – 01.02.2019
07:30

W Poznaniu Mali Geniusze mają ponownie szansę na dostanie się na wyjątkowe półkolonie, w których do tej pory wzięło już udział ponad 8 tysięcy zadowolonych dzieci. Półkolonie wyróżniają się atrakcyjną ceną oraz bardzo bogatym programem, w którym każdy Mały Geniusz odnajdzie coś dla siebie. Dzieci biorą udział w ciekawych zajęciach np. z malowania światłem, eksperymentów, szermierki, pszczelarstwa, szycia, prawa kosmicznego, fotomontażu, wystąpień publicznych, szybkiego zapamiętywania, druku 3D, tańców swingowych oraz wielu innych. W każdym tygodniu pojawiają się zajęcia artystyczne, humanistyczne oraz ścisłe. Organizatorzy dbają o to, by dzieci uczyły się przez zabawę.

Turnusy:

  • od 14 stycznia do 18 stycznia
  • od 21 stycznia do 25 stycznia

Długie godziny zajęć: 7:30 do 17:30. Lokalizacja: centrum Poznania: ul. Matejki 8/10, II LO. Atrakcyjna cena już od 379 zł za turnus. Pełne wyżywienie: 3 posiłki, zimne i ciepłe napoje oraz przekąski. Wycieczka. Zajęcia z mistrzami, profesjonalna i wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Półkolonie zgłoszone do Kuratorium Oświaty.

Promocja - ceny za turnus już od 379 zł. Można skorzystać z niższej ceny i w późniejszym terminie w ramach wolnych miejsc zmienić datę i lokalizację turnusu. Rabaty: więcej niż jeden turnus - 10% zniżki na kolejne tygodnie zajęć. Drugie dziecko - 10% zniżki na obydwoje dzieci. Polecenie znajomemu - 5% rabatu (prośba o wpisanie imienia i nazwiska polecającego w formularzu zgłoszeniowym). Na stronie można dokonać płatności online poprzez Przelewy24.pl.

Program

W trakcie półkolonii będą się odbywać różne zajęcia m.in. z: szachów, sztuki wystąpień publicznych, inteligencji finansowej, technik szybkiego zapamiętywania, fotografii, prawa, pszczelarstwa, gry na rurkach bum bum, dykcji i emisji głosu, budowania pewności siebie, eksperymentów, inteligencji emocjonalnej, języków np. gruzińskiego, japońskiego, chińskiego, reżyserii, ethno design, dziennikarstwa, egiptologii, kuglarstwa, warcabów, gier matematycznych, zdrowego odżywiania, perkusji ciała, pierwszej pomocy oraz wielu innych. Zajęcia tematyczne prowadzą mistrzowie - specjaliści i eksperci w swoich dziedzinach, stypendyści, laureaci prestiżowych nagród i zwycięzcy międzynarodowych konkursów. Prowadzący to przede wszystkim pasjonaci, którzy potrafią zaszczepić w dzieciach fascynację nauką. Wielu z nich na co dzień pracuje zawodowo, jako chemicy, wykładowcy, prawnicy, lekarze, scenografowie TVP czy muzycy czynnie koncertujący na światowych scenach. Mistrzowie sprawiają, że program półkolonii Małego Geniusza jest wyjątkowy - tylko tu zajęcia z egiptologii poprowadzi archeolog, z astronomii naukowiec, a podstawy przedsiębiorczości dla dzieci - wykładowca SGH.

Wyżywienie: trzy posiłki dziennie - drugie śniadanie, obiad i podwieczorek. Dzieci przez cały dzień mają dostęp do zdrowych przekąsek, wody, soków oraz herbaty, które znajdują się w sali. Na życzenie jest możliwośc przygotowania specjalnych posiłków dla alergików lub wegetarian.

Zapisy i informacje:

O przyjęciu decyduje kolejność wpłat. Liczba miejsc jest ograniczona. Tel. 570 113 230, zapisy@malygeniusz.org

Przykładowy grafik zajęć

Zobacz www.malygeniusz.org/polkolonie-w-poznaniu