logo organizatora

Turniej adresowany jest do wszystkich bez względu na wiek - nie ma podziału na kategorie wiekowe. Jest to edycja w cyklu rocznym 2018/2019 r. składającym się z kilku turniejów gdzie prowadzona jest także klasyfikacja generalna i wyłaniany zdobywca Grand Prix całego cyklu. Miejsce turnieju:

Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonać do 8.02.2019, godz. 20.00 (piątek) na adres: kontakt@przystanartystyczna.pl lub smsem na numer 667-355-741 podając imię nazwisko uczestnika, wiek oraz reprezentowany klub lub organizację jeśli taka jest. Wpisowe: 10 zł (na miejscu na pół godz. przed rozpoczęciem Turnieju). Zwolnieni z wpisowego są uczestnicy zajęć szachowych w Przystani Artystycznej.

Oprócz klasyfikacji XXIV Turnieju prowadzona jest także punktacja Grand Prix dla wszystkich edycji Turnieju rozpoczynając od marca 2018, a kończąc na lutym 2019 r. - dla zwycięzcy GP zostanie ufundowana specjalna nagroda. W ramach Grand Prix zostanie nagrodzona także najlepsza dziewczyna - szachistka oraz zespoły rodzinne składające się z 2 szachistów.

Maksymalna liczba uczestników dopuszczalna przez Organizatora to 20 osób. W przypadku zapełnienia tej liczby miejsc przed upłynięciem terminu zgłoszeń następni będą wpisywani na listę rezerwowych uczestników mogących wziąć udział w Turnieju tylko w sytuacji zwolnienia się miejsca.

III Cykl turniejowy prowadzi sędzia szachowy: Wojciech Matuszak

Zobacz www.facebook.com/przystanartystyczna.adamasypniewskiego/