nauka pływania dla dzieci

Nowy semestr w Szkole Pływania Fregata Swimming

28.01 – 30.06.2019
09:00

Oswajanie z wodą niemowląt w wieku już od 3 miesięcy, nauka pływania lub doskonalenie umiejętności dla dzieci i dorosłych na najlepszych basenach w Poznaniu i okolicy - ruszyły zapisy na zajęcia w nowym semestrze w szkole pływania Fregata Swimming.

Zaraz po feriach zimowych, a więc 28 stycznia 2019 r., rozpocznie się nowy semestr nauki pływania. Oferta Fregaty Swimming, która od ponad 20 lat z powodzeniem uczy poznaniaków pływania, obejmuje wszystkie stopnie nauki pływania, począwszy od oswajania z wodą niemowlaków w wieku już od 3 miesięcy, przez dzieci i młodzież, po dorosłych. Dlaczego warto pływać z Fregatą Swimming? Klienci Fregaty mają w Poznaniu cztery baseny do wyboru. Zajęcia prowadzone są w Termach Maltańskich, na basenie Lechicka (Hotel Quality System), na Posnanii oraz w Daszewicach. Instruktorzy Fregaty uczą pływać każdym stylem, jak również prowadzą zajęcia doskonalenia pływania, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Fregata specjalizuje się w oswajaniu z wodą niemowląt w wieku już od 3. miesiąca życia, prowadząc takie zajęcia na basenach przystosowanych do potrzeb najmniejszych pływaków - z ciepłą wodą o temp. 32-33 st. C oraz wyposażonych w przewijaki, czy kojce. Wypracowany przez lata, w oparciu o najnowocześniejsze metody szkoleniowe, program treningowy Fregaty, gwarantuje efektywną naukę i stałe, na bieżąco monitorowane, postępy. Dzięki możliwości odrabiania zgłoszonych wcześniej nieobecności na zajęciach, każdy uczestnik kursu może być pewny, że nie ominie go żadna lekcja. Fregata Swimming to lider nauki pływania w Wielkopolsce, wielokrotnie wyróżniany i nagradzany za swoje osiągnięcia. Organizowane przez tę szkołę amatorskie zawody pływackie Fregata Family Cup zostały uznane w 2017 r. za najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowej w kategorii "sport" w konkursie Urzędu Miasta Poznania "Inicjatory".

Szczegółowe grafiki zajęć Fregaty w semestrze letnim 2019 można znaleźć na stronie www.fregata.com.pl. Wszystkie informacje także pod nr tel. 61 875 95 27, 514 535 195.

Zobacz fregata.com.pl/zapisy-na-nowy-semestr-nauka-plywania-w-poznaniu-grafiki/