plakat

Wakacyjny multitasking dla nastolatków - 11-14 lat

2019-07-22 ( poniedziałek ) – 2019-07-26 ( piątek )
O!MEGA Szkoła, ul. Przełajowa 5, Poznań

Programowanie, zagadki logiczne, wakacyjny klub muzycznego konesera, kącik krytyków filmowych, elementy kryminologii i escape roomy, miejskie legendy, szczypta kreatywności kulinarnej i wiele innych!

Półkolonie "Wyzwanie-działanie" skierowane są do starszaków, które lubią być w działaniu i nie znoszą nudy. Harmonogram półkolonii przystosowany został do wymagań nastoletnich umysłów, które uwielbiają przyswajać nowe treści i trenować swoje kompetencje. Uczestnicy wezmą udział w panelu dyskusyjnym, debacie na nurtujący temat, spotkajją się z inspirującymi przedstawicielami nietypowych zawodów, a także spróbują zaingerować w tkankę miasta. Każdy dzień oparty będzie na nowym pomyśle i zaangażuje nowe obszary mózgu.

Na półkolonie organizatorzy zapraszają nastolatków w wieku 11-14 lat.

Półkolonie trwają od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 16:00. Dzieciom zapewniona będzie opieka również w godzinach 8:00-9:00 i 16:00-17:00 podczas zajęć świetlicowych.

Koszt: 450 zł, zapisy mailowo na adres mleoniuk@omegaszkola.edu.pll lub pod numerem telefonu 570 509 525.

W koszt półkolonii wlicza się niepełne wyżywienie (obiad, napoje, zdrowe przekąski) i wszystkie niezbędne artykuły plastyczne i techniczne. Rodzice zobowiązani są do zapewnienia swoim pociechom drugiego śniadania i/lub podwieczorku (i dostarczenia go w śniadaniówce).

Zobacz omegaszkola.edu.pl/polkolonie