logo CSD

Edu-akcje: Sztuka bez babci - warsztat przed spektaklem

2019-10-26 ( sobota )
15:00
Scena Wspólna, ul.Brandstaettera 1 / ul. Za Cytadelą, Poznań

Kategoria: Inne Dziecko

Wiek uczestników: od 7 lat.

Ktoś "odszedł". Dokąd? "Tam". Gdzie jest "tam"? A to daleko? Kiedy wróci?
Wykorzystując wspólne, rodzinne zabawy, pokażemy sobie nawzajem, że nawet jak się nie widzimy, to jesteśmy obecni, a "tam" jest tylko kwestią naszej perspektywy i siły wyobraźni. 
Przedmiotem warsztatów jest rozmowa o zaufaniu, przyjaźni i przywiązaniu. Spotkanie przed spektaklem to pretekst do rozmowy o sprawach najważniejszych, z przymrużeniem oka i życzliwym humorem.

Edu-akcje to projekt realizowany w ramach programu Edukacja kulturalna pn. "NOWA EDUKACJA KULTURALNA CENTRUM SZTUKI DZIECKA. SCENA WSPÓLNA W OBSZARZE DZIAŁAŃ LOKALNYCH" finansowanym ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Projekt jest poszerzeniem oferty Centrum Sztuki Dziecka o działania artystyczne w obrębie spektakli repertuarowych Sceny Wspólnej. Zakłada spotkania twórcze, warsztaty, publikacje rozwijające i poszerzające perspektywę odbiorczą, zapraszające do refleksji i dyskusji widzów, artystów oraz badaczy sztuki dla dzieci.

Prowadzenie: Tomasz Kaczorowski

Czas trwania: 30 min.

Bilety w cenie 2 zł.

Bilet powinien mieć każdy widz, niezależnie od wieku (dziecko, rodzic, opiekun).
Szanowni Widzowie!
Organizatorzy informują, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety.

_
opr.LT

Bilety dostępne w: