Księżniczki i smoki w Concordii - Zakamarki zapraszają

2020-01-12 ( niedziela )
15:30-17:00
Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

Kategoria: Inne Oświata Dziecko

DZIEWCZYNY SĄ SUPER! NIEDZIELA Z ZAKAMARKAMI

Silne, odważne, mądre, wrażliwe, delikatne, empatyczne... jakie są dziewczynki? Bardzo różne! Takie różnorodne portrety bohaterek znajdziecie w Zakamarkowych książkach.

Linnea, Ela, Selma, Pippi, Nusia, Dunia, Karusia, Maja, Siri, Larisa...Z którą z nich będziecie się chcieli zaprzyjaźnić? W cechach i zachowaniu której z nich odnajdziecie siebie?

Zakamarki zapraszają na nowy cykl literackich warsztatów dla dzieci. W styczniu zajrzycie do zamku, w którym spotkacie siedem księżniczek. Ale to będą księżniczki inne od wszystkich poznanych przez Was wcześniej. Bo oto nastały nowe porządki w książęcych komnatach! Księżniczki korzystają z Internetu, jeżdżą na hulajnogach, a w domkach dla lalek mają elektryczne odkurzacze. Są samodzielne i świetnie sobie radzą. Porwane przez smoka same ratują się z opresji. Choć na ogół do porwania nie dochodzi, bo księżniczkom udaje się uczynić smoka swoim towarzyszem zabaw albo zamienić się z nim rolami.

Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 5-10 lat.

Cena: 40 zł /dziecko+rodzic/.

Konieczne są uprzednie zapisy: tutaj (należy kliknąć opcję "Zapisz się" przy wydarzeniu). Zapisu i jednocześnie wpłaty należy dokonać najpóźniej 2 dni przed warsztatem.

Zobacz www.concordiadesign.pl