Plakat wydarzenia

Artystyczne Wakacje w Pracovni

29.06 – 21.08.2020
09:00 14:00

Jak co roku, Pracovnia zaprasza na wakacyjne spotkania ze sztukami plastycznymi i rękodziełem.

W programie zajęć, oprócz różnorodnych technik plastycznych, także warsztaty rękodzielnicze (m.in. decoupage, quilling, papierowa wiklina, scrapbooking, art journal itp.), oczywiście z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i materiałów, co jest dla uczestników niemałą atrakcją. Organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież w wieku 8 -15 lat. Artystyczne Wakacje w Pracovni to zajęcia, które przynoszą konkretną wiedzę, rozwijają wyobraźnię i manualne umiejętności uczestników.

Ze względu na obowiązujące ograniczenia zajęcia będą się odbywały w małych, maksymalnie 6-osobowych grupach, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

Start 29 czerwca - zajęcia będą się odbywać do 7 sierpnia, następnie od 17 do 21 sierpnia. Każdy tydzień to kolejny turnus.

Koszt pięciodniowego turnusu to 425 zł, dla uczestników całorocznych zajęć 5% rabatu. Na miejscu napoje, owoce, słodka przekąska. Zajęcia zaczynają się o godzinie 9.00, kończą o 14.00.

Jeśli zajdzie potrzeba, można przyprowadzić dziecko wcześniej i odebrać do godz. 16.30. Koszt dodatkowych godzin 13 zł/godz.

Wpłata w kwocie 200 zł na konto Pracovni (tytuł; imię, nazwisko uczestnika, turnus) jest równoznaczna z rezerwacją tygodnia wakacyjnych warsztatów.

Deklaracja Uczestnictwa będzie niebawem na stronie Pracovni: https://pracovnia-art.pl/. Z nią przychodzi dziecko na pierwsze zajęcia.

UWAGA!!! Wakacyjne Pogotowie Plastyczne, jak co roku, zaprasza najcięższe przypadki niedoboru twórczej działalności, na szybką terapię plastyczną, od poniedziałku do piątku, w godzinach 17.00 - 18.30. Koszt zajęć - 40 zł, dla uczestników zajęć całorocznych oczywiście rabat - 10%.

Informacje: tel. 605 346 809, e-mail: pracovnia@pracovnia-art.pl.

Zobacz www.pracovnia-art.pl