Na zielonym tle napis "Poznańskie Dni Rodziny 2021". Nad napisem wymalowane kontury ośmiu główek dzieci.

To już IX edycja Poznańskich Dni Rodziny! Jak co roku, w programie nie zabraknie wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych i rozrywkowych. Wszystkie przygotowywane są w duchu integracji i promocji życia rodzinnego.
Ze względu na pandemię tegoroczne propozycje będą realizowane w systemie hybrydowym - część z nich będzie dostępna online, natomiast nie zabraknie działań, w których będzie można uczestniczyć również na żywo.

Oficjalne rozpoczęcie tegorocznej imprezy odbędzie się 15 maja o godzinie 17:30 w formie transmisji internetowej na kanale YouTube Miasta Poznania.

Z myślą o najmłodszych zaprezentowany zostanie spektakl "Misja Poznań - gdzie są koziołki?" w wykonaniu aktorów Teatru Animacji.

25 maja, Miasto Poznań we współpracy z prelegentkami z Instytutu Małego Dziecka im. Astrid Lindgren oraz Zakładu Psychologii Rozwoju Instytutu Psychologii UAM w Poznaniu, za pośrednictwem platformy zoom przeprowadzi webinarium dla rodziców pod tytułem "Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży podczas pandemii". W trakcie webinarium porozmawiamy o tym, co się dzieje w rodzinach podczas pandemii. Udział w webinarium jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy na adres e-mail: projekt_dzieci@um.poznan.pl

Szczegółowy program na każdy dzień dostępny będzie na stronie Poznańskich Dni Rodziny.

Zobacz także Fb wydarzenia.

_

W ramach Poznańskich Dni Rodziny Poznańskie Centrum Dziedzictwa przygotowało kilka rodzinnych aktywności:

Zobacz poznan.pl/poznanskiednirodziny