Na środku wielki, ozdobny napis "Rzeka żywa", W tle białe grafiki przedstawiające rybę, motyla, ptaka i kwiat. Fioletowe tło plakatu.

O muzyce między drzewami - spektakl muzyczny dla dzieci

2021-08-14 ( sobota )
11:00
Amfiteatr Bramy Poznania ICHOT, ul. Gdańska 2, Poznań

Kategoria: Inne Dziecko

Organizatorzy zapraszają dzieci do wspólnej podróży po lesie, który okaże się wiernym słuchaczem naszego bohatera, Jantoszka. Tak, słuchaczem, gdyż Jantoszek lubił grywać w lesie i dla lasu, a pewnego dnia las postanowił mu się odwdzięczyć i oddźwięczyć... Jak ta przyjaźń się rozwinęła? I jak to się stało, że Jantoszek opuścił las z instrumentami tak licznymi, że mógł założyć kapelę?

Uczestnicy dadzą się porwać muzyce i narracji, które będą prowadzić zielonymi leśnymi ścieżkami. Celem spektaklu jest między innymi zapoznanie dzieci z polską muzyką tradycyjną, jej brzmieniem i charakterem, a tradycje te organizatorzy lubią przekazywać z werwą, pasją i błyskiem w oku. Dlatego też do tej realizacji zaprosili kapelę Przodki, która od lat porywa do tańca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Tym razem porwie nie tylko do tańca, ale przede wszystkim do niezwykłej opowieści. Wydarzenie, pełne elementów interakcyjnych, zwieńczone będzie rodzinną potańcówką.

Miejsce: Amfiteatr Bramy Poznania

Godzina:11.00

Czas trwania: 50 minut (spektakl + rodzinna potańcówka)

Wiek: 3+

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują darmowe wejściówki do pobrania w dniu wydarzenia od godziny 10.00.

Osoby biorące udział w spektaklu muzycznym mają obowiązek dostosować się do aktualnych wymogów epidemicznych.

Spektakl należy do cyklu Rzeka Żywa 2021.

Zobacz bramapoznania.pl