Iglica MTP.

"Śladami targowej architektury" - premiera ścieżki historycznej na targach

2021-09-26 ( niedziela )
10:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Czy jesteście gotowi na podróż w czasie? Co wspólnego ma zespół Queen z poznańską "Iglicą"? Po co na targi wjeżdżał pociąg? Czy można postawić pałac w 6 miesięcy?

Gdzie? Te i inne fascynujące historie będzie można usłyszeć podczas spacerów targowych w niedzielę 26.09.2021 roku. Zaczynamy o godzinie 10.30 na scenie w pawilonie 6, w trakcie targów Tour Salon i Caravans Salon Poland.

Dla kogo? Dla wszystkich entuzjastów architektury, miłośników historii i Poznania. Dla mieszkańców, turystów, wystawców i zwiedzających!

Z kim? Przewodnikiem tej niezwykłej podróży w czasie będzie krytyk architektury Jakub Głaz, który twierdzi, że "Poznań ma wiele warstw, które warto odkrywać". Nie zabraknie też ekspertów, takich jak: Joanna Bielawska-Pałczyńska, Miejska Konserwator Zabytków; Paweł Cieliczko polski historyk i literaturoznawca, publicysta, autor i współtwórca wielu książek, prezes zarządu Grupy MTP Tomasz Kobierski Uczestnicy spotkania otrzymają mapę, a trasa zwiedzania w atrakcyjny sposób prowadzić będzie po najważniejszych obiektach powstałych w ciągu 100 lat historii tego miejsca.

Zainteresowani udziałem powinni potwierdzić uczestnictwo pod adresem: karolina.morawska@grupamtp.pl.

Zobacz www.facebook.com/events/mi%C4%99dzynarodowe-targi-pozna%C5%84skie/%C5%9Bladami-targowej-architektury-premiera-%C5%9Bcie%C5%BCki-historycznej-na-targach/879248356353694/