Na grafice plakat wydarzenia

Na łączach - spektakl dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

2021-09-29 ( środa )
17:00
Scena Wspólna, ul. ul. Brandstaettera 1 (ul. Za Cytadelą)

Kategoria: Dziecko

Jak piszą autorzy przedstawienia: "Głównymi bohaterami spektaklu są pozornie zwyczajne, wszystkim znane przedmioty. Co się stanie, gdy na przykład widelec spotka się na przykład z rabatką? Postanowiliśmy zastanowić się nad tym wspólnie z kilkoma chętnymi rodzinami - mieszkańcami Poznania, którzy zechcieli zderzyć pozornie typowe przedmioty z nietypowym dla nich kontekstem i uwiecznić takie spotkanie na zdjęciu. Stali się tym samym współtwórcami spektaklu. Widoczne na ich pracach kontrasty zbudowały oś dramaturgiczną naszego przedstawienia.

Całość naszych działań to eksploracja różnorodnych i niespodziewanych spotkań/zderzeń: spotkanie przedmiotów z niecodziennym otoczeniem, spotkanie twórców z odbiorcami, którzy w efekcie spotkania też stają się twórcami, a w końcu spotkanie twórców ze swoimi dziełami w interpretacji innych twórców. Widzowie po obejrzeniu spektaklu w ramach specjalnego spotkania wykonają rysunki będące ważną informacją zwrotną i szczególną formą kontaktu twórców spektaklu z widzami".

Czas trwania - 40 minut

Wydarzenie odbywa się na Scenie Wspólnej (Brandstaettera 1/Za Cytadelą).
Cena biletu - 25 zł
Asystent osoby z niepełnosprawnością - 1 zł
Każdy widz musi mieć bilet, bez względu na wiek (dziecko, rodzic, opiekun).

Projekt nagrodzony w konkursie na wydarzenie artystyczne, organizowanym przez Centrum Sztuki Dziecka w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka, Spotkanie jako sztuka.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz https://scenawspolna.csdpoznan.pl/