Biblioteka Raczyńskich. Na górze napis: W tarapatach.

Dla dzieci, które  chcąc lepiej poznać Bibliotekę  oraz utrwalić wiedzę z zakresu ekologii proponujemy  gry online, przygotowane przez bibliotekarki z Biblioteki dla dzieci.

Ekoprzygoda w Poznaniu
Na ostatni dzień wakacji i ostatni dzień EKOLATA mamy kolejną już grę, przygotowaną przez bibliotekarki z Biblioteki dla dzieci. Macie ochotę na wyprawę pełną zgadywanek, rebusów, ekociekawostek i dobrej zabawy? Jeśli tak, ruszajmy na wirtualną wycieczkę po Poznaniu z niezrównanym przewodnikiem - Edwardem Raczyńskim. Życzymy przyjemnej podróży, bo przecież wędrować i dobrze się bawić można nie tylko w wakacje!

Raczyńscy w tarapatach
Zafascynowane światem detektywistycznej literatury dla dzieci bibliotekarki z Biblioteki dla dzieci postanowiły stworzyć grę on-line dla małych i nieco większych wielbicieli zagadek! Poznajcie czwórkę światowej sławy detektywów i pomóżcie im wyciągnąć Bibliotekę Raczyńskich z tarapatów.Podczas gry zwracajcie uwagę na ruchome elementy i strzałki prowadzące do różnych miejsc. Czasami trzeba coś przesunąć lub kliknąć. Życzymy dobrej zabawy!

Zobacz www.bracz.edu.pl/event/gra-online-dla-malych-detektywow/