x

Aukcja dla Domu

2020-12-05 ( sobota )
16:00
CK Zamek, ul. Św. Marcin 80/82

Kategoria: Inne Dziecko

Aukcja dla Domu, której celem jest wsparcie osób z autyzmem, odbędzie się w tym roku po raz piąty. Jest znaczącym wydarzeniem wśród przedsięwzięć charytatywnych w Poznaniu i jedną z największych charytatywnych aukcji sztuki w Polsce. Ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa aukcja odbędzie wyłącznie za pośrednictwem portalu Artinfo.pl.

 Za pośrednictwem internetowego katalogu można składać zlecenia kupna i zlecenia do licytacji telefonicznej. Po uprzednim zarejestrowaniu się na portalu artinfo.pl będzie można także brać udział w licytacji live - podbijać cenę za pośrednictwem komputera. Cena wywoławcza wszystkich prac to 200 zł. 

Katalog tegorocznej Aukcji dla Domu liczy ponad sto pozycji, w większości prac malarskich i grafik, ale są także fotografie, rzeźby  i plakaty. Katalog jest dostępny tutaj

Za pośrednictwem tej strony można także od teraz aż do dnia licytacji składać zlecenia kupna poszczególnych prac. Trzeba w tym celu kliknąć na przycisk "złóż zlecenie", umiejscowiony na prawo od zdjęcia pracy.

Więcej informacji

opr.sw

Zobacz ckzamek.pl/