a

Dzień otwarty w Teatrze Nowym w Poznaniu

2015-09-12 ( sobota )
Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego, ul. J.H.Dąbrowskiego 5, Poznań

Dzień otwarty Teatru Nowego w Poznaniu

Jak powstaje spektakl teatralny? Kto cichcem przemyka się za dekoracjami podczas przedstawienia? Co - poza scenami i widowniami - znajduje się w budynku teatru? Jeśli kiedykolwiek zastanawiali się Państwo nad tymi pytaniami, już wkrótce nadarzy się znakomita okazja, by uzyskać na nie odpowiedzi - i to nie byle gdzie, bo w Teatrze Nowym!

Początek sezonu 2015/2016 postanowiliśmy uczcić wielkim otwarciem teatralnych podwoi - nie tylko dla publiczności, którą zapraszamy na spektakle MISTERA BARAŃCZAKA 11, 12 i 13 września, ale także dla wszystkich tych, którzy chcieliby sprawdzić, co dzieje się za kulisami... Ciekawskich zapraszamy już 12 września w godzinach 11.00 - 15.00.

Dla gości, którzy zdecydują się spędzić popołudnie przy ul. J.H. Dąbrowskiego 5, przygotowaliśmy moc atrakcji! W planach mamy m.in. wycieczki po teatrze, zajęcia dla najmłodszych, pokazy charakteryzacji i spotkanie z inspicjentem. Wielbicieli teatralnych pamiątek zapraszamy również na stoisko z programami i plakatami teatralnymi, a wszyscy uczestnicy wydarzeń na dobry początek sezonu otrzymają od nas również bony uprawniające do zakupu biletu w specjalnej - dużo niższej! - cenie.

Uwaga! Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy: wydarzenia@teatrnowy.pl

Wycieczki po teatrze - godz. 11:00, godz. 13:00

Niepowtarzalna okazja odbycia spaceru po tych zakamarkach Teatru Nowego, które zazwyczaj nie są dostępne dla widzów: zapraszamy za kulisy, do garderób, pracowni i innych teatralnych kątów...

Pokaz charakteryzacji - godz. 12:00, godz. 14:00

Wszystkich, którzy chcieliby doświadczyć cudów teatralnej metamorfozy, zapraszamy na spotkanie z teatralną charakteryzatorką. Dla najodważniejszych - możliwość poddania się oszołamiającej charakteryzacji!

Spotkanie z inspicjentem - godz. 14:00
Kim właściwie jest inspicjent i czym zajmuje się w teatrze? Jak wygląda teatralna codzienność - próby i spektakle? Zapraszamy na spotkanie z człowiekiem, który swoją opowieść na pewno okrasi sporą porcją świeżutkich teatralnych ciekawostek...


Atrakcje dla najmłodszych - godz. 11.00-15.00
Najmłodszych widzów i sympatyków Teatru Nowego zapraszamy do foyer Dużej Sceny. W godzinach od 11.00 do 15.00 będzie tam działać specjalny kącik dla najmłodszych, a w nim - specjalne teatralne malowanki, pogadanki i przebieranki.

O godz. 12:30 i 13:30 zaprosimy też dzieci do wysłuchania bajek czytanych przez aktorów Teatru Nowego.

Teatr Nowy zastrzega możliwość dokonania korekty godzin.

Plakat