d

Wystawa - POZNAN PHOTO DIPLOMA AWARD 2015

2015-11-14 ( sobota ) – 2015-12-06 ( niedziela )
12:00-19:00
Słodownia 1, Stary Browar, ul. Półwiejska

Kategoria: Wystawy Inne

Na wystawę prezentowaną w galerii Słodownia  1 składają się prace finalistów trzeciej edycji międzynarodowego konkursu POZNAN PHOTO DIPLOMA AWARD 2015, współorganizowanego przez Katedrę Fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Fundację Uniwersytetu Artystycznego.

Tegorocznych finalistów wybrało międzynarodowe jury, w którego skład weszli eksperci współczesnej fotografii - dyrektorzy festiwali fotograficznych, krytycy i kuratorzy: Michael Bosakov, Zippor Elders, Markus Hartmann, Jesus Vilamajo i Natalia Lloreta oraz Adam Mazur.

Konkurs POZNAN PHOTO DIPLOMA AWARD ma na celu promowanie najlepszych dyplomów licencjackich i magisterskich z dziedziny fotografii z różnych ośrodków edukacyjnych. Jest platformą wymiany doświadczeń pomiędzy młodymi, utalentowanymi fotografami z całego świata. Skład międzynarodowego Jury zapewnia finalistom budowanie nowej profesjonalnej sieci kontaktów, a udział w finałowej wystawie POZNAN PHOTO DIPLOMA AWARD 2015, towarzyszącej 9. edycji Biennale Fotografii w Poznaniu, uznawanego za jedno z najważniejszych wydarzeń fotograficznych w Polsce, może stanowić ważny krok w karierze artystycznej młodych twórców.

Zobacz uap.edu.pl/2015/10/poznan-photo-diploma-award-2015-2/