logo akcji

Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa

2015-11-27 ( piątek )
09:00-14:00
Uniwersytet Ekonomiczny, al. Niepodległości 10, sala 111a., Poznań

Kategoria: Inne Zdrowie

Zbiórka krwi odbędzie się w Uniwersytecie Ekonomicznym przy al. Niepodległości 10, w sali 111a, w godzinach 9.00-14.00. Przedsięwzięcie pod hasłem Wampiriada, aktywnie wspiera, organizowana przez Fundację PKO Banku Polskiego, Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa.

Podczas tegorocznej, siódmej już BAHK, krew można oddawać również w dowolnym dla siebie terminie w Regionalnych Centrach Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na terenie całego kraju. Wystarczy zgłosić się do najbliższego punktu krwiodawstwa wraz z certyfikatem pobranym wcześniej ze strony Fundacji PKO Banku Polskiego (www.fundacjapkobp.pl), po oddaniu krwi poprosić o jego podstemplowanie, a następnie przesłać go na adres Fundacji (mail: fundacja@pkobp.pl lub tradycyjną pocztą: Fundacja PKO Banku Polskiego, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa).

Dla osób, które podczas tegorocznej akcji trzykrotnie oddadzą krew, w tym co najmniej raz w czasie organizowanej z BAHK zbiórki, Fundacja PKO Banku Polskiego przygotowała upominki niespodzianki. Krew, w ramach tej edycji BAHK można oddawać do 31 stycznia 2016 roku.