a

Impreza - We Love Trance

2015-11-28 ( sobota )
Alternativa Club (wejście od ul. Kościuszki), ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

We Love Trance Collective ma wielki zaszczyt zaprosić Cię na wyjątkowe andrzejkowe wydanie imprezy We Love Trance Club Edition, które odbędzie się w sobotę 28 listopada w ścisłym centrum Poznania - w gmachu Zamku Cesarskiego (CK Zamek) , a dokładniej w Alternativa Club. W tym wyjątkowym miejscu zagramy dla Ciebie na dwóch salach: Fresh Stage i Classic Stage. Zaprosiliśmy aż 15 artystów, kilku z nich usłyszysz po raz pierwszy na naszym wydarzeniu.
Przez wiele miesięcy zastanawialiśmy się, czy zapraszać na nasz cykl imprez również zagranicznych artystów. Stwierdziliśmy, że teraz jest odpowiedni moment, aby urozmaicić obfity w znanych polskich producentów line-up gościem specjalnym. Będzie nim ReOrder, urodzony na Słowacji, mieszkający w Czechach. Uczestnik największych na świecie wydarzeń z muzyką trance - ma za sobą między innymi występ na A State Of Trance 650, Future Sound Of Egypt 350/400, Trancefusion 2014/2015, Luminosity Beach Festival 2014/2015, Electronic Family 2015. Jego muzyka doceniana jest przez światową czołówkę djską, do której z pewnością on sam już wkrótce będzie należał, patrząc na obecny rozwój jego kariery. Większość jego ostatnich produkcji dotarła do top 10 najlepiej sprzedających się singli sklepu Beatport. ReOrder oprócz solowej kariery, nagrywa i występuje wraz ze Standerwickiem pod pseudonimem Skypatrol - jest to jeden z najgorętszych transowych duetów ostatnich tygodni.
Oprócz naszej głównej gwiazdy, na We Love Trance Club Edition 017 pojawi się plejada polskich producentów, których utwory można usłyszeć w najpopularniejszych audycjach radiowych, na największych festiwalach świata oraz na topowych kompilacjach. Wśród nich między innymi Mike van Fabio, Andy Elliass, Adam Sobiech, Robbie Seed, Nivaya, Maywave oraz CJ Seven. Nie zabraknie także poznańskich djów w składzie: Diverts, Tymo White, X-Thoff. Grass na Classic Stage będzie świętował 20-lecie kariery djskiej. Line-up uzupełnią organizatorzy wydarzenia: Next DJ, Rafuss i Aquatic Simon.
Szykuj się na najgorętszą imprezę andrzejkową w rytmie trance!
Wejście do poznańskiego Alternativa Club znajduje się od ul. Kościuszki. Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka na rzecz chorej Zuzanny Szkudlarek. Więcej informacji znajdziesz na www.zuzannaszkudlarek.jms.pl

Baner