a

Koncert - Sokół i Marysia Starosta - UWAGA KONCERT ODWOŁANY!!!

2015-11-28 ( sobota )
20:00
Eskulap Akademickie Centrum Kultury, ul. Przybyszewskiego 39, Poznań

Kategoria: Muzyka Inne

UWAGA KONCERT ODWOŁANY!!!

BILETY NALEŻY ZWRACAĆ W PUNKTACH ZAKUPU PO OKAZANIU DOKUMENTU NABYCIA!

On - Sokół to jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce, autor wielu kultowych kawałków oraz współtwórca legendarnych formacji Zip Skład, WWO i TPWC.
Ona - Marysia Starosta to urodzona w 1981 roku w Warszawie wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów - absolwentka szkoły muzycznej pierwszego i drugiego stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
Wojtek Sokół i Marysia Starosta to duet - zjawisko, które zdążyło już przedefiniować polski hip-hop i wprowadzić do niego nową jakość. Obie ich wspólne płyty, "Czysta brudna prawda" i "Czarna Biała Magia" pokryły się platyną; ich żywe, energetyczne koncerty gromadzą tłumy ludzi w bardzo szerokim przekroju wiekowym. Pozornie, i w teorii te dwa muzyczne światy - szorstkiego, brutalnego rapu i eterycznego, kobiecego popu do siebie nie przystają. W praktyce zdążyły już stworzyć nową jakość w polskiej muzyce - wysmakowany, wielogatunkowy hip-hop, który nie boi się czerpać z elektroniki, rocka i dźwiękowych eksperymentów, nigdy przy tym nie tracąc swojego rapowego charakteru.
Skład koncertowy uzupełnia Dj Steez, znany z projektów PRO8L3M, Niewidzialna Nerka oraz Rap History Warsaw. Na żywo można usłyszeć zarówno materiał z ich obu wspólnych płyt, jak i kultowe utwory z okresu całej kariery Wojtka (WWO, TPWC i inne). Koncert ma także wyjątkową oprawę wizualną - podczas całego występu na specjalnie przygotowanych ekranach wyświetlane są kontrolowane przez DJ Steeza perfekcyjnie zgrane z muzyką wizualizacje, które stały się już wizytówką grupy podczas trasy promującej ostatni album.