t

Przez całe wakacje na wszystkich uczestników "Lata na Targach" będą czekały zajęcia sportowe, naukowe i kulturalne. W targowym ogrodzie zostaną wysypane tony piasku, pojawią się leżaki, plac zabaw i boiska sportowe. Jak co roku udział we wszystkich wydarzeniach programu  "Lata na Targach" będzie bezpłatny. Atrakcje podzielone będą na trzy bloki tematyczne:

  • Sport i Rekreacja - zajęcia  piłkarskie, jazda na rolkach, zabawa z animatorami, piaszczyste boiska do  gry w plażową piłkę nożną i siatkową oraz bule, plac zabaw i piaskownica, ćwiczenia dla mam i dzieci, zumba, sobotnie grillowanie dla całych rodzin.
  • Edukacja - warsztaty chemiczne, warsztaty z elementami programowania i mechatroniki dla dzieci, zabawy edukacyjne z animatorami, gry i konkursy połączone z nauką języka      angielskiego lub hiszpańskiego.
  • Kultura - kącik czytelnika dla dzieci w ramach akcji "Lato z książką", bookcrossing, "Games Room" - środowe spotkania z grami planszowymi dla początkujących i zaawansowanych, a także "Kino plenerowe banków spółdzielczych SGB", odbywające się w      czwartkowe wieczory.

Atrakcje sportowe dla dorosłych i dzieci

Lato to dobry moment, by zadbać o swoją kondycję fizyczną. W programie "Lata na Targach" znajdą się więc zajęcia dla aktywnych - nauka jazdy na rolkach, gry w football czy fitness.

Dzieci będą mogły nauczyć się grać w piłkę nożną pod okiem trenerów z Akademia Reissa. Zajęcia będą się odbywały w grupach wiekowych do lat 8 i do lat 12. Będą doskonaliły poszczególne zagrania, a także brały udział w rozgrywkach drużynowych.

Dorośli będą mogli wziąć udział w zajęciach znanych z klubów fitness, ale prowadzonych na trawie. Profesjonalni trenerzy poprowadzą zajęcia zumby, jogi, tańca brzucha czy piloxingu. W programie znajdzie się też miejsce na popularne obecnie ćwiczenia na trampolinach.  Można będzie też zaprosić do zabawy grupę przyjaciół i zagrać z nimi w siatkówkę plażową, football, bule czy badmintona. Aby mieć pewność, że boiska sportowe będą wolne, warto je zarezerwować drogą elektroniczną, wysyłając e-mail na adres promocja@mtp.pl.

Zarówno dla dzieci jak dorosłych skierowane są zajęcia doskonalenia jazdy na wrotkach i rolkach, prowadzony przez profesjonalnych instruktorów z Zico Racing. Zajęcia będą odbywały sięw pawilonach  targowych. Na miejscu będzie działała wypożyczenia rolek, ochraniaczy i kasków.

Szczegółowych informacji o wydarzeniach, relacji, zdjęć - szukaj na stronie www.mtp.pl/lato

Wstęp wolny.

opr.sw