Happening Gitarowy w ramach Akademii Gitary: Should I Stay or Should I Go?

2016-09-04 ( niedziela )
12:00
Stary Rynek, Poznań

Kategoria: Inne

Stary Rynek pełen miłośników gry na 6 strunach? To zwiastun zbliżającego się Happeningu Gitarowego. Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością od kilku lat, dlatego w tym roku również go nie zabraknie. Poczuj pozytywną moc płynącą ze wspólnego grania już w pierwszą niedziele września! Kilkuset gitarzystów grających piosenkę "Should I Stay or Should I Go" genialnego zespołu The Clash już 4 września w Poznaniu.

Okres wakacji to czas na naładowanie baterii na cały przyszły rok. Niesamowici ludzie, energia czerpana z magii każdej przeżywanej chwili i oczywiście muzyka gitarowa. Jedną z takich wyjątkowych chwil chcą zapewnić mieszkańcom Poznania sympatycy festiwalu Akademia Gitary podczas swojego słynnego happeningu na Starym Rynku. W tym roku za zadanie gitarzyści postawili sobie wykonanie piosenki "Should I Stay or Should I Go" zespołu The Clash. Jeśli masz ochotę na przeżycie czegoś niezwykłego, to czekamy właśnie na Ciebie!

Happening Gitarowy zabrzmi w pierwszą niedziele września, będzie to więc idealne posumowanie wakacji. Przed happeningiem zapraszamy na cykl warsztatów na terenie KontenerART. W tym roku ćwiczyć będziemy 21 i 28 sierpnia oraz 3 września pod bacznym okiem szkoły T. Burton. Z takimi nauczycielami z pewnością dojdziecie niemalże do perfekcji. Niebawem pojawi się także krótki filmik instruktażowy.

Happening poprowadzi w tym roku Krzysztof Zalewski wraz z zespołem. Każdy koncert Zalefa to petarda! Każde wystąpienie artysty jest energetyczne i dynamiczne, po prostu rock'n'rollowe, a lider przykuwa uwagę wyjątkowym wokalem oraz charyzmą, podczas gdy na scenie wspiera go trzech utalentowanych i doświadczonych muzyków. Żadnego fana gitary nie może tam zabraknąć!

Wszystkie niezbędne informacje dot. uczestnictwa w Happeningu Gitarowym dostępne są na stronie  Organizatora.

oprac.LT