plakat

KontenerART - Bezpłatne warsztaty artystyczne z fotografii, rysunku oraz z malarstwa

2016-09-10 ( sobota ) – 2016-09-11 ( niedziela )
13:00-16:00
KontenerArt, ul. Ewangelicka, Poznań

Szkoły artystyczne ROE w Poznaniu zapraszają osoby zainteresowane edukacją artystyczną na jesienną edycję bezpłatnych warsztatów z zakresu fotografii, rysunku oraz malarstwa. Warsztaty skierowane są do osób pełnoletnich, które swoją zawodową przyszłość chcą związać z branżą artystyczną.

Warsztaty z rysunku: "Punkt, linia i horyzont. Inspirujące warsztaty rysunkowe", termin: 10 września 2016, o godz. 13:00 prowadząca: mgr sztuki Grażyna Nowacka - zapewniamy wszelkie materiały - warsztaty są skierowane do osób pełnoletnich Warsztaty stanowią wprowadzenie do technik rysunkowych. Nawiązują do klasycznych teorii widzenia i podstaw kompozycji obrazu. Mają skonfrontować ich uczestników z własnym temperamentem rysunkowym i pokazać, jak fascynujące jest rysowanie.

Warsztaty z fotografii: "Użycie lamp w warunkach plenerowych", termin: 11 września 2016, o godz. 13:00 prowadząca: mgr sztuki Grażyna Nowacka - zapewniamy wszelkie materiały - warsztaty są skierowane do osób pełnoletnich Warsztaty mają być przede wszystkim jeszcze jedną przygodą z fotografią, trochę może inną i niecodzienną, za to w niezwykle inspirującym miejscu, gdzie natura spotyka się ze sztuką. A światło naturalne ze sztucznym.

Warsztaty z malarstwa: "Nadwarciańskie Inspiracje - malowanie tuszem", termin: 11 września 2016, o godz.13:00 prowadząca: mgr sztuki Julia Kaczmarczyk - Piotrowska - zapewniamy wszelkie materiały - warsztaty są skierowane do osób pełnoletnich Warsztaty wprowadzają w estetykę minimalizmu, uczą podstaw kreowania pejzażu za pomocą ograniczonych środków. Inspirację, nastrój i wzór nadawać będzie bezpośrednia bliskość rzeki.

Warsztaty są bezpłatne i odbędą się na terenie KontenerArt w Poznaniu przy ul. Ewangelickiej. Chętni mogą się zapisywać przesyłając zgłoszenie na adres biuro_poznan@roe.pl Szczegółowe informacji pod nr telefonu 61 852 79 99

Zobacz www.facebook.com/szkolyartystyczneroe/posts/1142342489135752