Ewangeliczny Kościół Reformowany

Noc Świątyń

2016-09-17 ( sobota )
Poznań

Kategoria: Inne

W sobotę, 17 września, Stowarzyszenie Lepszy Świat organizuje pierwszą edycję Nocy Świątyń w Poznaniu. Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Pokoju oraz Dnia Przeciwko Nietolerancji Religijnej i Islamofobii. Organizatorom wydarzenia zależy na ukazaniu kulturowej i religijnej różnorodności miasta.

Każdy może wybrać świątynie do której pragnie się wybrać o określonej godzinie zgodnie z ustalonym programem, udać się na miejsce i chłonąć dobrą energię od niesamowitych przedstawicieli świątyń.

Noc Świątyń odbędzie się w sobotę 17 września, od godziny 18:00 można będzie już odwiedzać niektóre świątynie. Pełen program dostępny jest na stronie internetowej www.lepszyswiat.org.pl, jak również na stronie wydarzenia na facebooku: www.facebook.com/events/938398926223750/

Udział w wydarzeniu zadeklarowali: Ewangeliczny Kościół Reformowany, Jundrung BON- Świątynia Buddyjska, Kościół Baptystów - Wspólnota Nowego Przymierza, Kościół Zielonoświątkowy, Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe, Poznańska Filia Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP, a także Reformowany Kościół Katolicki.

Program Nocy Świątyń