a

LuxFest to wyjątkowy festiwal muzyczny dla całych rodzin. Wystąpią: Lady Pank, Luxtorpeda, Zeus, Arka Noego, Kuba Płucisz i Porojekt za Wolność.

LuxFest to jedyna impreza rockowa, na której mile widziani są nie tylko dorośli fani, ale i dzieci za sprawą wyjątkowej strefy zajęć muzycznych i plastycznych LuxArt. Festiwal organizowany jest z inicjatywy zespołu Luxtorpeda.

Wymyśliliśmy LuxFest po to, by nasi fani nie musieli zostawiać w domu dzieciaków na czas koncertów. Dajemy im możliwość wspólnej zabawy i rozwijania zainteresowań - mówi Robert "Litza" Friedrich, pomysłodawca i szef LuxFestu.

LuxFest to miejsce wyjątkowych spotkań artystycznych i wydarzeń muzycznych, które dotąd nie miały miejsca na polskiej scenie muzycznej. LuxFest to publika, która w rodzinnej atmosferze przyjmuje zarówno koncerty rockowe, folkowe i hip-hopowe. Festiwal został doceniony przez fanów muzyki, o czym świadczy zajęcie 4-tego miejsca w plebiscycie czasopisma TerazRock w kategorie "Festiwal Roku 2015".

Nieodłącznym elementem LuxFestu stanowiący o jego wyjątkowości jest Rodzinna Strefa Sztuki LuxArt. LuxArt to rozmaite warsztaty, zajęcia, pokazy, spotkania twórcze oraz gry dla dzieci i młodzieży zorganizowane w foyer poznańskiej Areny. Co roku zapraszamy artystów i edukatorów zajmujących się kulturą aby mali i duzi mogli spróbować swoich sił np. grając na instrumentach muzycznych, malując, filcując, projektując biżuterię, rzeźbiąc, itp. Program LuxArtu jest bardzo bogaty, gdyż poprzez różnorodne warsztaty artystyczne ma promować edukację artystyczną. Taka forma animacji ma na celu pokazanie kultury i sztuki jako alternatywnej formy edukacji, która jest daleka od festynowego blichtru.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Ceny biletów (przedsprzedaż / od 26 września):

  • 49zł / 60zł - normalny
  • 20zł / 30zł - dzieci od 3-10 lat

Więcej informacji na kulturapoznan.pl

oprac.LT

Bilety dostępne w:

Plakat

Zobacz www.luxfest.net/