a

Taneczny koncert na trzy ciała-instrumenty - withOut

21.11.2016
19:00

Niczym smyczkowe trio, performerzy wkraczają na scenę ze swoimi instrumentami-ciałami, siadają, rozkładają nuty, czekają na ciszę. Uwaga, i: rozpoczyna się niemal bezgłośny koncert , gra ciał podażających za partyturą. Pierwszy utwór to Bacchanale Jhona Cage'a - widzialne, ale niesłyszalne (withOut)! Muzyka bez muzyków - bezpośrednie widzialne połączenie architektury muzyki i ciała, które marzy o tym by być oglądanym tak, jak słuchamy muzyki podczas koncertu.

Philipp Egli od 25 lat pracuje jako choreograf i tancerz w Szwajcarii. Jest autorem pond 50 choreografii i wielu projektów w przestrzeniach nieteatralnych. Tańczył m.in. w Cie. Philippe Saire oraz Ljada- nuovelle danse. 3 lata współpracował z ROSAS Anny Teresy de Keersmaeker. W 2000 r. założony prze niego w Zurychu zespół MOLTeNi zadebiutował i otrzymał nagrodę za choreografię od UBS Cultural Foundation. W latach 2001-2009 Philippe prowadzi także z sukcesami taneczny zespół Theatre St.Gallen.

Od 2009 roku Egli współtworzy pierwszy szwajcarski wydział tańca w ramach Zurich University of the Arts i kontynuuje indywidulaną karierę artystyczną angażując się w wielorakie projekty pod szyldem egli_items.

pomysł, choreografia: Philipp Egli

taniec: Samuel Delvaux, Philipp Egli, Azusa Nishimura

Bilety w cenie 5zł dostępne przed wejściem, w punktach informacyjnych Starego Browaru oraz na ebilet.pl


_

oprac.LT