a

Pokaz slajdów podróżniczych - PoDrodze Azja - Maluchem przez Azję

2016-12-08 ( czwartek )
19:00
Kino Muza, ul. Święty Marcin 30, Poznań

PoDrodze Azja - Maluchem przez Azję

W czerwcu 2016 roku, polski mały fiat wyruszył z pod poznańskiego Puszczykowa do Władywostoku. Samochód i jego kierowca pokonali ponad 22000 km, odwiedzając 12 krajów zmagając się między innymi z wysokimi górami w Kirgistanie i Tadżykistanie.

Historię pełnej przygód podróży Malucha przez Azję wraz z pokazem barwnych zdjęć zaprezentuje Arkady Paweł Fiedler. W czerwcu 2016 roku, polski mały fiat wyruszył z pod poznańskiego Puszczykowa do Władywostoku. Samochód i jego kierowca pokonali ponad 22000 km, odwiedzając 12 krajów zmagając się między innymi z wysokimi górami w Kirgistanie i Tadżykistanie, pokonali Trakt Pamirski oraz rozlegle stepy Kazachstanu i Mongolii po drodze spotykając barwnych i ciekawych ludzi dla których Maluch stał się wielką sensację.

Historię pełnej przygód podróży Malucha przez Azję wraz z pokazem barwnych zdjęć zaprezentuje Arkady Paweł Fiedler

Arkady Paweł Fiedler, wnuk wybitnego pisarza i podróżnika. Pasjonat podróży samochodowych, producent filmów podróżniczych, fotograf. Pomysłodawca i organizator projektu filmowo-podróżniczego - PoDrodze. 2009 r. - Maluchem wzdłuż granic Polski, 2014 r. - Maluchem przez Afrykę (projekt nominowany do nagrody TRAVELERY National Geographic), 2016 r. - Maluchem przez Azję. Organizator wypraw samochodowych do Namibii, Botswany i Zambii. Po 11 latach rzucił karierę korporacyjną aby oddać się pasji odkrywania świata i kultywowania tradycji podróżniczych Fiedlerów. Mieszka i pracuje w Puszczykowie.

Bilety w cenie 15 zł dostępne w kinie i on-line.
_
oprac.LT

Bilety dostępne w:

fot.