a

Ostry Dyżur Literacki w Poznaniu na Targach Książki dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców

2017-03-24 ( piątek ) – 2017-03-26 ( niedziela )
Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP), Stoisko portalu CzasDzieci.pl 30A, pawilon 7, ul. Głogowska 14, Poznań

Kategoria: Inne Dziecko

Targi to święto czytelników, zwłaszcza takie Targi ale tyle książek może przyprawić o silny ból głowy. I tu przychodzą z pomocą lekarze pełniący Ostry Dyżur Literacki! We wszystkie dni targowe specjaliści będą badać i leczyć... literaturą.
Lekarze Ostrego Dyżuru Literackiego udowodnią, że czytanie może być najlepszym lekarstwem na nudę, a na nie czytanie jest tylko jedno lekarstwo - ciekawa książka.
Ostry Dyżur Literacki to akcja promująca czytelnictwo w zaskakującej happeningowej formie utrzymującej balans pomiędzy zabawą a autorytetem eksperta. Skierowana jest przede wszystkim do dzieci do 12 r. ż. i ich rodziców. W scenografii i konwencji gabinetu lekarskiego specjaliści literatury dla dzieci rekomendują wartościowe książki indywidualnie dobrane do wieku i preferencji oraz dotychczasowych doświadczeń czytelniczych ze szczególnym uwzględnieniem wartościowych nowości.
Tytuły książek i ich dawkowanie przepisywane są na receptach. Akcja ma za zadanie uzdrowić tych, którym wydaje się, że czytanie jest nudne i zarekomendować kolejne wartościowe tytuły dzieciom, które od książek nie stronią.
----

Godziny dyżurów:
Piątek (24.03): 10:00 - 18:00
Sobota (25.03): 10:00 - 18:00
Niedziela (26.03): 10:00 - 16:00

_
oprac.LT