ludzie na wózkach inwalidzkich

Fundacja Wózkowicze zaprasza na cykl zajęć  Drums Alive w Poznaniu!

Zajęcia odbywać się będą w miejscu dostępnym dla osób niepełnosprawnych z możliwością dojechania komunikacją miejską jak i dostępnym parkingiem.

DRUMS ALIVE® to forma zajęć fitness z wykorzystaniem muzyki, piłek body ball i pałeczek perkusyjnych. Zajęcia są proste, ale angażują ciało i umysł, może w nich brać udział każdy, bez względu na wiek i kondycję.

Dla osób szukających sposobu wyzwolenia energii, odreagowania, radości z ruchu, drums-owanie jest jednym z najlepszych rozwiązań. Osoby ćwiczące razem Drums Alive bardzo się integrują i budują pozytywną atmosferę.

Zajęcia przeznaczone są dla osób w różnym wieku i mają formę integracyjną - organizatorzy zapraszają osoby pełno- i niepełnosprawne szczególnie z niepełnosprawnością ruchową!

Zajęcia są bezpłatne!

Ze względu na ograniczoną ilość piłek i pałeczek perkusyjnych osoby chętne proszone są o zgłaszanie się przez wysłanie maila na adres kontakt@wozkowicze.pl lub wiadomość na facebook'u.

Więcej informacji na www.wozkowicze.pl www.fundacjawozkowicze.pl i www.drumsalivepoznan.pl oraz profilu FB wozkowicze.pl

Zobacz www.drumsalivepoznan.pl