plakat

CZYTATY - cykl spotkań z książką dla dzieci i rodziców

2017-09-09 ( sobota )
Biblioteka Raczyńskich, sala 1, pl. Wolności 19, Poznań

Czytaty: Przyszłość w literaturze, wyobraźni i nauce. Lektury science fiction. Pokaz fizyczno-chemiczny Małego Inżyniera.

Bajki robotów Lema, HAL9000, Marvin towarzyszący w podroży Autostopem przez galaktykę. Pamiętacie bohaterów waszej wyobraźni i ich przygody przyprawiające o wypieki na twarzy? A gdyby tak obudzić czytelnicze wspomnienia i fascynacje z dzieciństwa i młodości? Na Czytatach Organizatorzy sprawdzą, czy niezwykły świat przyszłości i sztuczna inteligencja zawładną wyobraźnią młodych czytelników. Niech książka stanie się pomostem między twoją fascynacją a nowa pasją twojego dziecka.

Wstęp wolny.

CZYTATY to nowy cykl spotkań organizowany przez Bibliotekę Raczyńskich z myślą o ojcach i dzieciach, którzy chcą ciekawie spędzić sobotnie popołudnia. Proponujemy tematy i lektury, które obudzą czytelnicze wspomnienia z dzieciństwa ojców, ale także pokażą najnowsze propozycje wydawnicze. Spotkania będą dotyczyły m.in. sportu, techniki, historii, sztuki i przyrody, czyli tego, co interesuje i dużych, i małych. Mamy nadzieję, że obecność gościa specjalnego i dodatkowych atrakcji sprawi, że Biblioteka Raczyńskich stanie się ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu.

_
opr.LT