a

Witkac powraca. "Szamańskie tango" (Fabryka Słów) to kontynuacja niezwykłych przygód policjanta z universum Thornu, doskonale znanego czytelnikom z powieści Anety Jadowskiej. Z okazji premiery książki autorka spotka się z czytelnikami.

W drugiej części trylogii poświęconej czterdziestoletniemu policjantowi Piotrowi Duszyńskiemu (vel. Witkac) czytelnicy odnajdą jeszcze więcej magii, upiorów i niespodziewanych zwrotów akcji. Bohater odkrywa alternatywną rzeczywistość, a na ulicach Thornverse wciąż grasuje morderca... Czy Witkacowi uda się złapać jego trop? Czy obroni swoją nastoletnią córkę przed czyhającym niebezpieczeństwem? Pisarka po raz kolejny zaskakuje mistycznie snutą fabułą i niepowtarzalnym klimatem swoich opowieści.

Aneta Jadowska - polska pisarka fantasy, doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Autorka heksalogii o toruńskiej wiedźmie-policjantce Dorze Wilk i popularnej serii szamańskiej, której bohaterem jest policjant Witkac.

Wstęp wolny.

_
akt.LT

Baner